Hıncal Uluç Sözleri

Futbol yorumcusu, gazeteci ve yazar Hıncal Uluç’un sözleri:

Fenerbahçe durmadan sol bek alıyor. Önce Caner’i aldılar, sonra Hasan Ali Kaldırım’ı aldılar. Sonra Ziegler’i kiraladılar, şimdi de Kadlec’i aldılar. Mantığı nedir bilemiyorum.

Dünden bugüne bir günde gelinmez.

Fenerbahçe Uefa’dan ceza alırsa Trabzon şampiyon ilan edilir. Bu kadar basit.

Aykut Kocaman, Fenerbahçe’yi taşıyamadı. Bakma Fenerbahçeli medyanın ‘’Efendim çok başarılı’’ diye yazmalarına… Hala utanmadan, hala sıkılmadan, hala yüzleri kızarmadan Benfica’yı yenilmeyi marifet sanıyor gazeteler. Hala! Bu nasıl bir aşağılık kompleksidir ya da bu nasıl bir yalakalıktır, yağcılıktır anlayamıyorum!

Lig TV’nin pierosuna ‘’Efendim 11 santim ofsaytmış’’. O Lig TV’nin pierosunu bana versinler aynı pozisyonda ’50 santim ofsayt değil’ çıkartmazsam ben bilmiyorum demektir. O piero tarihin en büyük sahtekarlığı. Saliselerle istediğin kararı çıkarttırabilirsin. Bir salise sonra durdurursun ‘Ofsayttır’ bir salise evvel durdurursun ‘Ofsayt değildir.’ Pieroyu geç, 11 santimlik o ofsayt golünü Fenerbahçe atsaydı gene hakem görecek miydi, görmeye cesaret edebilecek miydi, bayrağını kaldırabilecek miydi?

Türk spor medyası, Yunus Yıldırım’ı resmen infaz ederken; en başta Fenerbahçe’nin resmi yorumcusu Rıdvan Dilmen, ardından Fenerbahçe resmi yayıncısı Şansal Büyüka ve bütün gazetelerin arka sayfaları söz birliği etmiş gibiydi ki bu medya, bu vatanın kurtarılması kadar önemli meselelerde dahi birleşmemiştir. Tarihte ilk defa, Fenerbahçelilikte bu kadar birleştiler! En kutup, en aykırı gazeteler bile bir araya gelmekten çekinmedi.hincal uluc sozleri

Bu meslekte en zor şey okur kazanmak. En kolay olan ise, okur kaybetmektir.

Fenerbahçe’nin yedeklerinde değil, tribünde oturanları Galatasaray’da direkt oynar.

10 para etmez bir adamı Türkiye’nin vazgeçilmezi yaptınız. Felipe Melo hakkında.

2/5 (1)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺