Hilal Cebeci Sözleri

Panpiş Akımını Başlatan Hilal Cebeci’nin Söylediği Sözler.

Türk pop şarkıcısı Hilal Cebeci twitterda milyondan fazla takipçisi ile twitterda en çok takipçisi olan Türk ünlülerden biridir.

Hayranlarına Panpiş diye seslenen güzel şarkıcı Hilal Cebeci’nin röportajlarından alıntılar, söylediği sözlerden alıntıları sizlerle paylaşıyoruz.

Şarkıcı Hilal Cebeci’nin sözleri:

Bir Kasımpaşalı olarak Başbakanımızın benim yerime Hülya Avşar’la görüşmesi beni çok kırdı. Ben olaylara daha hakimim üstelik.

Panpişlerim benim her şeyim. Kendi aralarında kıskançlık yaşıyorlar ama onları hiç bir erkeğe değişmem Messi olsa bile.

Hızlı olan hiçbir şeye binemiyorum

Reklamın tabii ki iyisi kötüsü olur. Olmaz diyenler de çok yanılır. Reklamcılar dahi bazen öyle hatalar yapar ki çok satacak bir ürün kötü reklam yüzünden ticari hayatı başlamadın biter. O yüzden reklam stratejileri her zaman zekice olmalı.

Çabuk sinirlenirim ve sinirlendiğim de gerçekten bir kâbusa dönüşürüm.

Uçak fobim var o yüzden jet skiye binemiyorum.

Kimsede üç milyon, beş milyon kimsenin takipçisi yok. Hep yalan dolan bunlar, yalanla dolanla sistemde maalesef bana zevk vermiyor açıkçası.

Bana bir hayranım ‘’Panpa’’ dedi. Ben de bunun üzerine ‘’Panpiş’’ dedim. Yani tamamen tesadüf eseri çıktı “Panpiş” kelimesi.

Ben Twitter’da ki hayranlarıma panpişlerim diyorum.hilal-cebeci-sozleri

Twitter benim hayranlarımla bire bir online buluşma noktam. Ve bundan çok mutluyum.

Kankanın daha yakını, kankamın da kankası, canımın canı demek. Patentini alacağım. Panpiş marka iç çamaşırı üreteceğiz, görüşmelere başladım. Hem erkeklere hem de kadınlara yönelik renkli çamaşırlar olacak, önlerinde de panpiş yazacak. Hilal Cebeci, Panpiş’in anlamını ne olduğunu bu sözleri ile açıklıyor.

2/5 (4)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.