Hiç Olmamış Gibi Yapalım-Jenny Lawson

Blog Yazarlarının Kitapları, Hiç Olmamış Gibi Yapalım Kitabının Yazarı Kimdir, Blog Dünyasının Yıldızı Tuhaf Hayatını Anlatıyor, Jenny Lawson’un Hiç Olmamış Gibi Yapalım Kitabını Oku, Jenny Lawson’un Hiç Olmamış Gibi Yapalım Kitabından Sözler, Jenny Lawson’un Hiç Olmamış Gibi Yapalım Kitabının Konusu, Jenny Lawson’un Hiç Olmamış Gibi Yapalım Kitabını Özeti.

Kişisel blogu thebloggess.com, Forbes dergisinin yayınladığı ”Kadınlara Yönelik En İyi 100 İnternet Sitesi” listesinde yer aldıktan sonra dünya çapında üne kavuşan blog yazarı Jenny Lawson yayınladığı orijinal adı ‘Let’s Pretend This Never Happened’ olan Türkçe’ye ‘Hiç Olmamış Gibi Yapalım’ olarak çevrilen kitabı yayımladı.

Kitabında en komik, en tuhaf ve en ironik anılarını paylaştı. 2012 yılında ‘Hiç Olmamış Gibi Yapalım’ adlı kitabı Goodreads.com sitesinde yapılan oylama sonucu en iyi mizah kitabı seçildi. Bu güzel kitaptan bazı alıntılar:

Bu kitapta her şey var, aklınıza ne gelirse.

Ve ne gelmezse!

Bu kitap şaşırtıcı bir keşifle ilgili; korkutucu biçimde insani anların -sanki hiç olmamışlar gibi yapmayı tercih ettiğimiz anların- aslında bizi bugün olduğumuz kişiye dönüştüren anlar olduklarının keşfi. Hayatımın en iyi hikâyelerini bu kitaba sakladım.

Forbes dergisinin “kadınlara yönelik en iyi 100 internet sitesi” listesinde yer alan bloggess.com ile dünya çapında üne kavuşan çılgın, ironik, komik ve samimi blog yazarı Jenny Lawson’ın hayatından kesitler okurken “bu ne biçim hayat böyle?” diyeceksiniz.

Son yılların en eğlenceli kitabı. Üstelik -neredeyse- gerçek anılardan oluşuyor!

2011 Weblog ödüllerinde finalistlerden biri olan Jenny Lawson’ın anılarından oluşan Hiç Olmamış Gibi Yapalım, Goodreads.com’da aldığı binlerce oyla 2012’nin “en iyi mizah kitabı” seçildi.

Lawson sizi gülmekten kırıp geçirecek, hatta bazen gülmemeniz gereken durumlar olacak, çünkü cehenneme gideceksiniz bu kahkahalar yüzünden. O yüzden siz bu kitabı okumayın, en mantıklısı bu herhalde… Neil GaimanHic Olmamis Gibi Yapalim Jenny Lawson

Silahlı bir annenin önünde çıngıraklı yılan taklidi yapmak, bir polise kuru sıkı tabanca çekmeye benzer; her iki halde de vurulacağınız kesindir.

Sinemaya gitmeyi isteyip istemediklerini soran babalarına evet dedikten sonra, hangi filme gideceklerini araştıran 2 kızkardeş, en son The Muppet Movie’ye gitmeye karar verirler. Babaları çocukların seçimini onaylar ve ”Peki hiç paranız var mı?” diye sorar; tabi ki yoktur. Baba:” Eee, o zaman.” ve ”Bende de hiç para yok ama gideceğimizi düşündüğümüz süre boyunca epey eğlendik, değil mi?

Henüz Oylama Yapılmadı.

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺