Hazal Kaya Sözleri

Tam adı Leyla Hazal Kaya olan 1 Ekim 1990 Gaziantep doğumlu dizi ve sinema oyuncusu Hazal Kaya’nın röportajlarından da alıntı yapılan Hazal Kaya’nın sözleri:

Sürekli gülen insanları hiç sevmem ve rahatsız olurum. Neye gülüyorsun? Hiç o kadar sorunsuz bir dünyada yaşamıyoruz. Şirinlik muskası kişileri samimiyetsiz buluyorum. Annem ”Nerde bir manyak var, Hazal gider onunla arkadaş olur” der. İşte kusur seviyorum. Bunlar büyük zenginlik. Yüzde de kusur severim. Alnımdaki yarayı kapatmaya çalıştıkları zaman deliriyorum.

Kariyerimi doğru zamanda doğru yerde olmaya ve şansıma bağlıyorum. ’Genco’nun görüşmesine gittim, kapıdan içeri girdim ve elektrikler kesildi. Ajans görevlisi ‘Belki beş dakika sonra, belki beş saat sonra gelir, isterseniz; başka bir gün gelin’ dedi. Fakat biz bekleme kararı aldık. Belki başka bir gün gitseydim Genco’ya başlayamayacaktım.

Şeker hastalığımdan dolayı bir buçuk ay içinde kilo aldım. Hastalığı kabullenme sürecim sıkıntılı geçti. Düşün, 22 yaşımda yemek yedikten sonra şekerim fırlıyor, ardından düşüyor ve ben uyuyakalıyorum! Sonra hastalığıma uygun bir beslenme programı oluşturdum, yemeklerimi kendim pişirmeye başladım. 2.5 ayda sağlığıma kavuştum, 11 kilo verdim.

Sahne sanatları ve müzikle hep bir şekilde ilgim oldu. Beş sene bale yaptım. Yedi sene keman çaldım.

Avantaj! Altıma bir takoz koyuyorlar, oluyorum 1.75. Çekiyorlar, tekrar 1.58’im. Kısa boylu olmak, avantaj mı dezavantaj mı? Sorusu üzerine.

İki kedim var 3 tane dövmem var.hazal kaya sozleri

Oyunculuğa 16 yaşında başladım.

Öyle diyorlar evet ama biz de genetik o gerçekten. Annemim de Ankara Valisi’dir lakabı. Çünkü gerçekten ciddi ve sert görünüyorum ama öyle bir durum yok aslında. Her an birini dövecekmiş gibi yüz ifadesi var sorusu üzerine.

Nebahat Çehre, benim hayatımdaki en önemli kadın figürlerinden biridir.

2/5 (1)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺