Haz-Seda Diker

Seda Diker’in Haz Kitabını Oku, Seda Diker’in Haz Kitabının Konusu, Seda Diker’in Haz Kitap Alıntıları, Seda Diker’in Haz Kitap Sözleri.

Seda Diker’in Haz kitabından alıntılar:

Size bir şey söyleyeyim mi? Şu rezil, adamsız İstanbul’da biz kıymete binmişliğin şımarıklığını yaşıyoruz. Kadın dilinden anlamayan erkekler ve hayal kırıklığından delirmiş, çıldırmış kadınlarla… Hem de hiçbir rekabet yaşamaya gerek kalmadan… Kadınlar kapıya dayanıyorlar. O derece yani… Ben de bundan bıktım aslında. Fast food ilişkiler beni zannettiğiniz kadar doyurmuyor. Doyurmadı da… Hatta her seferinde arızalı kadınlarla uğraşmak zorunda kaldım.” Evli bir erkek olan Mesut’un kaleminden.

Adeta erkeklerin seks kölesi haline gelmiş, ama onlardan aradığı sevgiyi ve yakınlığı asla bulamamış, yetenekli, güzel, ama yapayalnız bir kadın, Arzu.

Kızlık zarını her ne pahasına olursa olsun korumak isteyen, ailesinden ağır baskılar görerek büyütülmüş, ama modern çağın serbest düzeninde, sevdiği adamla yakınlaşma dürtüleri içinde kıvranan, aşkı bulamamış Nihan.

Cinsel hayatımıza farklı bir bakış açısı getirerek, heyecanı, arzuyu, aşkı yeniden alevlendirmek, ilişkilerimizi istediğimiz kıvama getirebilmek mümkün.

Eğer sevişmenin okulu olsaydı, acaba bugün dünya bambaşka bir yerde olabilir miydi?haz seda diker alintilar

Bakış açımız cinselliği sadece bedensel bir eylem olarak görmekse, evet öğrenmek sadece deneyimle olur.

Tamamen özgür bırakmak da en az korkutup baskılamak kadar tehlikelidir.

Oysa şehveti İlahi bir Sevgi’ye dönüştürerek, cennetin kapısını aralayabiliriz.

3.8/5 (5)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.