Hayırlı Çocuk Yetiştirmek-Hakan Üzüm

Hayırlı Evlat Çocuk Nasıl Yetiştirilir Diyorsanız Bu Kitap Tam Size Göre.

Hakan Üzüm, çocuk yetiştirmede kullanılacak metotlar nelerdir, hayırlı bir evlat nasıl yetiştiriliri bize Hayırlı Çocuk Yetiştirmek kitabından anlatıyor.

Hakan Üzüm’ün kaleme aldığı Hayırlı Çocuk Yetiştirmek kitabı her ebeveynin okuması gereken bir kitap.

Mevsimler Kitap’tan Hakan Üzüm’ün Hayırlı Çocuk Yetiştirmek kitabı çıktı.

Hakan Üzüm’ün Mevsimler Kitap tarafından yayımlanan Hayırlı Çocuk Yetiştirmek kitabı 2015 yılında yayımlandı.

Mevsimler Kitap etiketi ile çıkan Hakan Üzüm’ün Hayırlı Çocuk Yetiştirmek kitabı 208 sayfadır.

Hakan Üzüm’ün Hayırlı Çocuk Yetiştirmek kitabından alıntılar:

Çoktandır unuttuğumuz veya unutulmaya yüz tutmuş bir kavram ‘’hayırlı evlat’’.İşte yazar Hakan ÜZÜM bu kavramı, değeri yeniden gündeme getiriyor.

Bu kitap, hızla hayatımızı yönlendirmeye başlayan yazılı ve görsel medyaya rağmen bazı şeyleri tekrar hatırlatıyor bizlere. Helal lokma ile çocuk yetiştirmenin faziletini, çocuk üzerindeki etkilerini, Hz.Peygamber’in çocuk yetiştirmede takip ettiği metodları, bu konuda ki hadisi şerifleri ayrıntılı ve herkesin anlayabileceği bir dille anlatıyor yazar. Ve bununla da yetinmeyerek modern psikolojinin tesbitlerine de yer veriyor bu kitap.

Hayirli cocuk yetistirmek Hakan uzumÖzetle söylemek gerekirse çocuğunun iki dünya saadetini, mutluluğunu düşünen her anne babanın okuması ve uygulaması gereken kriterler, esasları bir araya getiren bu kitabın bütün anne babaların başucunda olması gereken bir kaynak olacağına inanıyoruz.

Çocuklarımız bizim geleceğimiz. Nasıl bir gelecek istiyorsak onları da öylece yetiştirmeliyiz. Atalarımız boşuna dememiş ”Ne ekersen onu biçersin.”

2.5/5 (2)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺