Hayatım-Kazım Karabekir

Kazım Karabekir’in Hayatı, Kazım Karabekir’in Hayatım Kitabını Oku, Kazım Karabekir’in Biyografisi, Kazım Karabekir’in Hayatım Kitap Sözleri, Kazım Karabekir’in Hayatım Kitap Alıntıları, Kazım Karabekir’in Hayatım Kitabının Konusu, Kazım Karabekir’in Hayatım Kitabı Hakkında.

Alçıtepe Kahramanı olarak bilinen Türk orgeneral ve siyasetçi tam adı Musa Kazım Karabekir olan Kazım Karabekir’in Hayatım kitabı.

Kazım Karabekir’in Hayatım kitabından alıntılar, sözler:

Herkesin hayatı, mükemmel bir tarih parçasıdır. Hele çocukların ibret alacağı güzel bir kitaptır. Şahsının ehemmiyetine göre böyle bir kitap bütün vatan evlatlarının da istifade edebileceği hakiki bir rehber olabilir. Ne idik, ne olduk? Mutlak bilinmelidir.

Medeni âlemde bu yapılıyor. Bu âleme girdiğini iddia edenler de bunu yapmalıdırlar.hayatim kazim karabekir

Bu dünyada herkesin hayatı, kendi hatırasında bir resimli kitaptır. Eğer bunu yazmazsa, kendisiyle beraber silinip gidecektir. Kalacak üç-beş mühim hatıra da, yakınları tarafından mahiyeti değiştirilmiş, birer masal olacak, kimseye faydası değil, belki de zararı olacaktır. Herkes kendi kitabını yazmalı, okunması herkes için faydalı görülenler ise mutlaka tab ve neşr olunmalıdır.

3.25/5 (8)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.