Hayat Mucizelere Gebe Oyuncuları Replikleri

Hayat Mucizelere Gebe Dizisi İzle, Hayat Mucizelere Gebe Dizisinin Oyuncuları Kimlerdir, Hayat Mucizelere Gebe Dizisinin Hangi Karakteri Rolü Kim Oynuyor Kimler Canlandırıyor, Hayat Mucizelere Gebe Dizisinin Yönetmeni Kimdir, Hayat Mucizelere Gebe Dizisinden En Güzel Replikler, Hayat Mucizelere Gebe Dizisi Süheyla Kimdir, Hayat Mucizelere Gebe Dizisi Esma Kimdir, Hayat Mucizelere Gebe Dizisi İnci Kimdir, Hayat Mucizelere Gebe Dizisi Engin Kimdir, Hayat Mucizelere Gebe Dizisinin Senaryosu Kime Aittir, Hayat Mucizelere Gebe Dizisi Serhat Kimdir, Hayat Mucizelere Gebe Dizisi Ebru Kimdir, Hayat Mucizelere Gebe Dizisi Gönül Kimdir, Hayat Mucizelere Gebe Dizisi Didem Kimdir, Hayat Mucizelere Gebe Dizisinin Yeni Bölümleri.

Kanal D ekranlarında yayınlanan Hayat Mucizelere Gebe dizisi izleyiciler tarafından büyük beğeni topladı. 6 Aralık Pazar akşamı saat 21.00 ilk bölümü izleyenler tarafından Hayat Mucizelere Gebe dizisi ilk bölümü itibari ile iyi not aldı.

Fatih Aksoy’un yapımcılığını üstendiği Hayat Mucizelere Gebe dizisinin yönetmeni Kerem Altuğ’tur. Hayat Mucizelere Gebe dizisinin senaristi Meryem Gür’dür. Hayat Mucizelere Gebe dizisinin görüntü yönetmeni Barış ışık ve sanat yönetmeni ise Melih Boragan’dır.

Hayat Mucizelere Gebe Dizisinin Oyuncuları: Hande Ataizi, Damla Colbay, Yiğit Dikmen, Yusuf Akgün, Erkan Sever, Işıl Yücesoy, Erkan Sever, Burcu Binici, Demet İyigün, Murat Kapu, Hasan Şahin Türk, Kartal Balaban, İlayda Fidanlık

Hayat Mucizelere Gebe Dizisinin Karakterleri: İnci karakterini Damla Colbay, Süheyla karakterini Hande Ataizi, Engin karakterini Yiğit Dikmen, Esma karakterini Işıl Yücesoy, Suat karakterini Erkan Sever, Didem karakterini Burcu Binici, Gönül karakterini Demet İyigün, Cenk karakterini Murat Kapu, Orhan karakterini Hasan Şahin Türk, Levent karakterini Kartal Balaban, Ebru karakterini İlayda Fidanlık, Serhat karakterini Yusuf Akgün canlandırmaktadır.

Hayat Mucizelere Gebe Dizisinde Kim Kimi Oynuyor?

Hande Ataizi’nin canlandırdığı Süheyla karakteri: 40’lı yaşlarda olan Süheyla, güzel, çekici, cilveli, ışıl ışıl ve yaşam dolu bir kadındır Süheyla. Genç bir kızken şarkıcı olma hevesine kapılmış, bu uğurda annesiyle savaşmış, o sırada Suat’a aşık olmuş, yaşadığı tutkulu aşkın neticesinde karnında bir bebek ve kırık bir kalple annesinin evine dönmek zorunda kalmıştır.

Fakat yaşadığı büyük travmaya rağmen neşesini, hayata tutunma azmini kaybetmemiş, kızını en iyi şekilde büyütmeye çalışmıştır. Her duyguyu abartılı ve coşkulu yaşar. Neşesi de kederi de seyre değer bir kadındır Süheyla.

Işıl Yücesoy’un canlandırdığı Esma karakteri: 70’lerin başında olan Esma, namazında niyazında, tutucu ve tutumlu bir kadın. Taşkınlıktan, dedikodudan hiç haz etmez, mahalleli dedikoducu kadınları sopayla kovalar. Tek eğlencesi televizyon dizileridir. Kızı Süheyla’yı istediği gibi yetiştiremediğine inandığı için torununu kendi düsturuyla büyütmüş, onun başarılarıyla övünmüş ve şeytanın bacağını kırdığını düşünürken hamilelik haberiyle dünyası altüst olmuştur.

Damla Colbay’ın canlandırdığı İnci karakteri; 20’li yaşlarda olan İnci, neşeli, cıvıl cıvıl, sorumluluk sahibi, planlı programlı bir genç kızdır. Annesi ve anneannesiyle küçük bir mahallede yaşar. Daha 18’indeyken karşılaşıp aşık olduğu Engin tarafından terk edilip iki ay boyunca aşk acısı çekmiş; daha sonra karşılaştığı Serhat’ta aradığı güven duygusunu bulmuş ve onunla evlenmeye karar vermiştir. Öğretmenlik ataması çıkana kadar arkadaşı Ebru’nun çalıştığı otelde garsonluk yapmaktadır.

Yiğit Dikmen’in canlandırdığı Engin karakteri; 30’lu yaşlarda olan Engin karizmatik, havalı bir genç adam olan Engin, gençliğini biraz da babasına inat, eğlence dünyasında boy göstermiş, mankenlerle gezip dolaşmış, gününü gün etmiştir. Ancak yakalandığı kanser hastalığı ve tedavisi boyunca karakteri neredeyse tümüyle değişmiştir. Kafasını kurcalayan tek şey bir an önce karısı Didem’den boşanmaktır. İşte bu esnada hayatına İnci ve bebek girer.

Yusuf Akgün’ün canlandırdığı Serhat karakteri: 30’lu yaşlarda olan Serhat, yakışıklı, dürüst ve efendi bir komiserdir Serhat. Gençliğinde kardeşiyle beraber yaptığı bir hata (küçük bir hırsızlık vakası) sonrasında polis olmaya karar vermiştir. İnci gibi planlı programlı, düzenlidir. İnci ile tanıştığı gün, bu güzel kızda aradığını bulmuş ve kısa sürede onunla evlenmeye karar vermiştir. İnci hamile kaldıktan sonra ise Serhat’ın planlarının yanı sıra karakteri de değişir. İdealist komiser Serhat gider, istemeye istemeye yalanlar söyleyen, hatta İnci’yi geri kazanmaya çalışırken ilişkisini tehlikeye sokacak adımlar atan bir Serhat gelir.

Hayat Mucizelere Gebe Dizisinin Konusu: Tek arzusu öğretmenlik atamasını alıp mesleğe başlamak ve sevdiği adamla evlenmek olan İnci’nin hayatı tıbbi bir kazayla bir anda altüst olur. Rutin bir muayene için gittiği jinekolog tarafından yanlışlıkla yapılan suni döllemeyle hamile kalır. Üstelik zerk edilen numuneler çalıştığı otelin sahibi Engin Akarcalı’ya aittir ve kanser tedavisi görmüş genç adamın baba olabilmek için bu son şansıdır. Bu olay İnci için olduğu kadar, annesi Süheyla, anneannesi Esma, evlenmek üzere olduğu komiser Serhat için de şoke edicidir. Esma hadiseyi mukadderat olarak görür ve bebeği aldırmasını asla istemez. Süheyla kızının başına gelenleri kaderin tuhaf bir tekerrürü olarak görür; çünkü o da genç yaşında kızına hamile kalmış, evlilik dışı hamileliğin tüm zorluklarını yaşamıştır. Bu yüzden ne olursa olsun kızının kararına saygı duyacaktır.

Serhat ise yıkımların en büyüğünü yaşar, öpmeye kıyamadığı sevgilisinin başına gelene ilk anda inanamaz ve fakat onun için ne kadar zor olsa da İnci’yi asla yalnız bırakmaz. Ya kanser tedavisi görüp hayata yeniden tutunan Engin? Hiç tanımadığı bu genç kızla yollarını kesiştiren mucizevi tesadüfün hayatının en büyük aşkına dönüşeceğinden habersizdir. Çocukluğunu, genç kızlığını anneannesinin tembihlerine uyarak tek bir hata yapmadan geçirmiş olan İnci bu olayın artçı depremleriyle sarsılıp durur. Her şey birbirine karışmış gibidir. Aşk, annelik, vefa, sorumluluklar, gelecek… Kalbi bir yandan gerçek aşkla tanışıp küt küt atarken, öte yandan anneliğin sorumluluğunu şaşkınlıkla hissetmeye başlar. İnci zamanla hayatın mucizelere gebe olduğunu ve onun gücüne karşı koyamayacağını anlayacak, kendisi ve bebek için en doğru kararı vermeye çabalayıp duracaktır.

Hayat Mucizelere Gebe dizisinde replikler:

Özür dilerim. Terbiyesizlik ettim farkındayım. Daha önceden tanışıyorduk ya siz öyle beni tanımayınca ben biraz bozuldum. Öküz dedim, öküz dedim çünkü siz de bana pastadan çıkar çıkmaz kız dediniz. Ayrıca yani Maşallah pek de kindarmışsınız öyle durdunuz, durdunuz iki ay sonra mı aklına esti ben şu bir kont…

Nasıl hamilesin İnci biz seninle daha önce hiç!Hayat Mucizelere Gebe Oyunculari Replikleri

Hayatım boyunca anneme benzememek için büyüdüm.

Bu devirde kızın birinin adının çıkması an meselesi ayol.

Dedikocudu kadınlar.

Nerde olacak halayın en başında yine.

3.8/5 (5)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺