Hayat Bir Ziyaretçinin Yeryüzü Rehberi-Ian Harrison

Tuhaf Bilgiler, Tuhaf Ama Gerçek İle İlgili Kitaplar, Ian Harrison’un Hayat Bir Ziyaretçinin Yeryüzü Rehberi Kitabının Konusu, Ian Harrison’un Hayat Bir Ziyaretçinin Yeryüzü Rehberi Kitabından İlginç Tuhaf Bilgiler, Ian Harrison’un Hayat Bir Ziyaretçinin Yeryüzü Rehberi Kitabının Özeti, Ian Harrison’un Hayat Bir Ziyaretçinin Yeryüzü Rehberi Kitabı Hakkında.

Ian Harrison’un Hayat Bir Ziyaretçinin Yeryüzü Rehberi kitabı 7 bölümden oluşmaktadır. Bölümler 1-2-3-7-8-12-13 şeklinde numaralandırılmıştır.

Birçok şaşırtıcı bilginin yer aldığı kitap bu tür konuları sevenler için güzel bir kaynak niteliğinde.

Tuhaf ama gerçek tarza birçok konuyu Ian Harrison’un Hayat-Bir Ziyaretçinin Yeryüzü Rehberi kitabında kitapta bulabilirsiniz.

Ian Harrison’un Hayat-Bir Ziyaretçinin Yeryüzü Rehberi kitabı Domingo Yayınevi tarafından yayımlandı.

Domingo Yayınevi tarafından yayımlanan Ian Harrison’un Hayat Bir Ziyaretçinin Yeryüzü Rehberi kitabının Türkçe çevirisini Sabri Gürses yapmıştır.

Sabri Gürses’in Türkçe çevirisini yaptığı Ian Harrison’un Hayat Bir Ziyaretçinin Yeryüzü Rehberi kitabı 360 sayfadan oluşmaktadır.

Ian Harrison’un Hayat Bir Ziyaretçinin Yeryüzü Rehberi kitabından alıntılar:

Uzayda hayat var mı?

Hayat derken?

Bildiğin hayat işte, hava, su, çiçek, böcek, sucuk, futbol, Alman hesabı, aşk, ne istediği anlaşılamayan dişi, ne seyrettiği anlaşılamayan erkek,içtikçe güzelleştirenler, film gibi hapishane firarları, kalçalarının üstünden karmaşık işaretler veren plaj voleybolu güzelleri, rakibinin kulağını ısırıp koparan boksör, marka giyinen ev hayvanları, dört saatte elli kez çiftleştiği için eve alınmayan hayvan, süper kahramanlar, Yedi Cüceler, Milli Vanilli, bebek pışpışlama cihazı, küresel ısınma, yersiz soyunma, düello, aşırı silahlanma, Eric Cantona, mirasa konmak için on yılda dokuz çocuk doğuran kadın, zombiler, estetikle zombiye benzeyenler… hayat?

Su var… ben döneyim, merak ederler.

Hayli Tuhaf, Hayli Şaşırıtıcı, Hayli Gerçek…

Dünyayı yarın yok edebilir miyiz… İyi bir salam nereden bulunur… Bir kadın nasıl mutlu edilir… Mükemmel görünmenin sırrı… En iyi düello mekanları… Erkekler kumsalda ne arar… Larva pişirmenin binbir yolu… Suya gömülen arabadan ne zaman çıkılır, ne zaman çıkılmaz … Kaşıkla neler kaşıklanır… Terbiye gerektiren durumlar… Bir şeyin büyük olması ne zaman önemlidir… İnsan bedeni kaç para eder… Suyun üzerinde nasıl yürünür… Kimin ölüsü dirisinden iyidir… Soyunmayı gerektiren haller… Unutulmaz vedalar…İnsana ve gezegenine ait bütün sırlar bir kitapta toplandı.

HAYAT: Bir Ziyaretçinin Yeryüzü Rehberi, akıl almaz zenginlikte içeriği, her sayfayı “seyrettiren” eşsiz tasarımı ile gerçekten benzersiz bir kitap. İngiltere ve Amerika’da büyük ilgi gören HAYAT, okuruna daha önce hiçbir genel kültür kitabının sunmadığı katıksız bir keyif vaat ediyor.

HAYAT, şehir efsanelerinden, mucize kurtuluşlara, tuhaf gelenek göreneklerden, spor, teknoloji, eğlence ya da yeme içme hayatına, ilginç ama gerçek bilgilerle dolu bir bilgi ambarı. Global ısınma ya da kız tavlama yöntemleri gibi anlatımı zor konular, HAYAT’taki yaratıcı grafik tasarımların yardımı ile eğlenceli ve anlaşılabilir hale geliyor.

Hayat ian HarrisonHAYAT: Bir Ziyaretçinin Yeryüzü Rehberi, zengin içeriği ve tasarımıyla ilk sayfadan itibaren ele yapışacak bir kitap, bilgi bağımlıları için muhteşem bir hediye.

Yazar: Tuhaf bilgiler toplamak Ian Harrison için bir alışkanlık. Zaman zaman mucitlik yapsa da, antik savaş meydanlarından modern buluşlara dek değişik alanlarda birçok kitabı bulunmaktadır.

3.5/5 (2)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.