Hayalini Asan Kadın-Mustafa Görgüç

Ruhunu Satan Kadın Romanının Yazarı Mustafa Görgüç’ün Yeni Kitabı Hayalini Asan Kadın Romanı Çıktı.

Mustafa Görgüç, Ruhunu Satan Kadın romanı ile adından söz ettirdi. Ruhunu Satan Kadın kitabı yayınlanır yayınlanmaz çok satan kitaplar listesinde yer aldı. Okuyucu tarafından olumlu eleştiri alan kitap kısa sürede birçok baskı yaptı.

Mustafa Görgüç Ruhunu Satan Kadın kitabından sonra ikinci kitabı Hayalini Asan Kadın kitabını çıkardı.

Mustafa Görgüç’ün Hayalini Asan Kadın romanı Dokuz Yayınları etiketi ile raflarda yerini aldı.

Dokuz Yayınları tarafından Mustafa Görgüç’ün Hayalini Asan Kadın kitabı 2016 yılının Mayıs ayında çıktı.

Dokuz Yayınları’ndan çıkan Mustafa Görgüç’ün Hayalini Asan Kadın kitabı 352 sayfadan oluşmaktadır.

Mustafa Görgüç’ün Hayalini Asan Kadın kitabına geçmeden önce Mustafa Görgüç’ün ilk romanı olan Ruhunu Satan Kadın kitabını Ruhunu Satan Kadın-Mustafa Görgüç sayfasında bulabilirsiniz.

Mustafa Görgüç’ün Hayalini Asan Kadın kitabından alıntılar:

Dünyanın evim olmadığına inanıyorum bu aralar. Pek yaşamak gelmiyor içimden. Yaşamak dediysem, öyle işte… Ne zaman balkona çıksam ay ışığı, ‘’Ölmek için güzel bir gece,’’ diye fısıldıyor sanki kulağıma. Hayvan gibi sigara içiyorum. Parmaklarım sarardı, gözlerim sarardı; tırnaklarım, ruhum sarardı. Hayatımı renklendirmek için intihar süslü hayaller kuruyorum gecelerde.

Uyuyamıyorum. Gerçi çok takılmıyorum artık uyku sorunuma, bir şekilde uyanmak zorundayım çünkü. Uyandığımda yanıma uğramadan geçip giden hayallerimi, çocukken elimde oyuncak tabancayla babamın gidişini seyrettiğim gibi izliyorum.

Nereye gidersem gideyim, mutlu olacağıma inancım kalmadı hiç. Bakın bu, iki kez ölmek demek… Hayalini Asan Kadin Mustafa GorgucBilmiyorum. Kendi içimde boğuluyor gibi hissediyorum bu aralar ve inan bazı şeyleri içime atmaktan derin bir nefes bile alamıyorum artık. Ölüm değil de yaşamak öldürüyor sanki beni… Kurtarılmayı beklemiyorum, annemin gözlerimin önünde bitişini seyrettiğimden beri. Bize ne oldu böyle diye sorarsam, az biraz saçlarınla oynayıp derin bir nefes alacaksın, biliyorum. Başını yere eğip gözlerini kıstığında verdiğin derin nefesinde görüyorum ben tükenmişliğini. Kırılan kalplerin hesabını… Ya da neyse ya…

4.35/5 (48)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

1 Cevap

  1. liya dedi ki:

    On numara beş yıldız. Bir haftada iki kitabıda bitirdim. Diyarbakıra gelseniz çok memnun oluruz 🙂

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺