Hatice Akyün Sözleri

Türk Yazar Hatice Akyün’ün Sözlerini Bu Yazımızda Bulabilirsiniz.

Bu seferki yazımızda Kitapları Almanya’da en çok satan Türk yazar Hatice Akyün‘ün sözlerine yer vereceğiz.

Ayrıca Hatice Akyün’ün hayatını, Hatice Akyün‘ün kitaplarını merak edenler Hatice Akyün kimdir sayfamızdan okuyabilirler.

Hatice Akyün, orijinal adı Einmal Hans Mit Scharfer Soße olan Türkçeye Acı Soslu Hans olan ve yine orijinal adı Ali Zum Dessert olan Türkçeye ise Tatlı Olarak Ali olarak çevrilen kitapların yazarıdır.

Almanya’da kitapları çok satanlar listesinde yer alan Türk yazar Hatice Akyün‘ün sözleri:

Sokaktaki, İslamiyet’le hiç bir bağlantısı olmayan, aradaki farkı görmeyen insanlar söylenenleri ciddiye alıyor. Ve ‘’İşte görüyor musunuz, hep söylediğim gibi İslam çok kötü bir din’’ diyorlar. Bu nedenle İslam’ı eleştirenlere karşı çıkıyorum. Akıl almaz derece sivri, Müslümanlara yönelik hakarete varan ifadelerle belki de daha fazla dikkat çekmek için Almanya’da İslam’a ilişkin gerçekle ilgisi olmayan bir tablo yaratıyorlar.

Almanya’da normal bir hayat yaşayan pek çok Türk kadını var.hatice akyun sozleri

Ben burada büyüdüm. Duisburgluyum. Entegrasyon tartışmaları ile özellikle de Sarrazin’in kitaplarıyla biraz da kızarak, ‘’Ben neyim?’’ diye aramaya başladım. Geçen yılımı Türkiye’de geçirmeye karar verdim. İstanbul’a gittim ama ben Kütahyalıyım. Kütahya’nın Akpınar köyündenim. Oraya gittim. Akrabalarımla tanıştım. Şimdi bana ‘nerelisin?’ dediklerinde Akpınar köyündenim diyorum.

2/5 (1)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺