Hasan Kaçan Sözleri

Heredot Cevdet’in Sözleri, Hasan Kaçan’ın Söylediği Sözler, Hasan Kaçan’ın Özlü Sözleri, Hasan Kaçan’ın Ünlü Sözleri, Hasan Kaçan’ın Cem Yılmaz Hakkındaki Sözleri, Hasan Kaçan’ın Heredot Cevdet Hakkındaki Sözleri, Hasan Kaçan’ın Ekmek Teknesi Hakkındaki Sözleri, Hasan Kaçan’ın Anlamlı Sözleri, Hasan Kaçan’ın En Komik Sözleri, Hasan Kaçan’ın Unutulmaz Sözleri.

Ekmek Teknesi dizisinin Heredot Cevdet’i, Halil İbrahim Sofrası dizisinin Berber Ali’si karakterleri ile tanıdığımız Hasan Kaçan’ın sözleri:

Annem çok komik bir kadındır hakikaten. Yani garip bir şey, amcam da çok komikti rahmetli. Biz annemden etkilenmişiz.

Gençliğin getirdiği bir heyecan vardı tüm Gırgır ekibinde. Gırgır dergisi büyüdükçe kadrosu da artmaya başladı. Bir sürü yetenekli isim Gırgır dergisinde çalışmaya başlamıştı. Gırgır dergisi gün geçtikçe büyüyordu ama sayfa sayısı 16’ydı. Büyüdükçe dergi, o 16 sayfaya insanlar sığmamaya başladı ve karikatürler küçülmeye başladı. Biz de bu dergiden birkaç isimle Hıbır dergisi çıkardık.

Ekmek Teknesi’nde Heredot Cevdet’i anlatırken, ben adı Heredot Cevdet olmayan ama ona benzer birini tanıdığım, bildiğim, mahallede onu gözlemlediğim için onun taklidini yapıyordum. Dolayısıyla ben böyle bir adamı hayalimde canlandırmadım. Böyle bir adam vardı zaten. Bunu da en iyi bilen kişi ben olduğum için taklidini yaptığım karakteri, oynadığım rolü de samimiyetle ve iyi bir şekilde yapabiliyordum.Hasan Kacan resimleri Sozleri

Ben sanatın her zaman özgür ortamda, kültür çerçevesi içerisinde ifşa edilmesinden yanayımdır.

Cem Yılmaz’ı çok beğeniyorum, Şahan’ı çok beğeniyorum. Çok yetenekli çocuklar. Böyle bir zamanda kimsenin kimseye tahammül edemediği bir zamanda bu çocuklar insanların yüzlerini güldürüyorlar, bu çok zor bir şey. Bir sürü insanı bir arada tutuyorlar.

2.2/5 (5)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺