Hande Ataizi Sözleri

Hande Ataizi’nin Eşi Kimdir, Hande Ataizi’nin Sözleri, Hande Ataizi’nin Eşi Benjamin Harvey Hakkında Sözleri, Hande Ataizi’nin Söylediği Sözler, Hande Ataizi’nin Instagram Sözleri, Hande Ataizi’nin Ünlü Sözleri, Hande Ataizi’nin Aile İle İlgili Sözleri, Hande Ataizi’nin Çocuk Hakkındaki Sözleri.

Sinema ve dizi oyuncusu Hande Ataizi’nin sözleri:

O tür rezilliklere bodoslama atlamamak lazım. Her davette aynı tipler. Kocalarda para var. Tüm dertleri alışveriş. Ben de indirimleri takip ediyorum. Ama böyle değil. Balmain’in, H&M için hazırladığı koleksiyonun tanıtımında yaşanan izdiham üzerine.

En büyük yardımcım eşim. Oğlumuz için iş bölümü yaptık. Hande Ataizi’nin Instagram hesabından paylaştığı eşi Benjamin Harvey’nin fotoğrafının altına yazdığı yazı.

Annelik adapte olunması gereken bir süreç. Önceliğin çocuğun oluyor.

18 yaşımdan beri dizilerdeyim. Üst üste dizi yapmak bir oyuncu için yıpratıcı. Bir sene New York’ta vakit  geçirdim, eğitim aldım. Ardından tiyatro ve televizyon programı yapmak istedim.

Çocuk hassas konu. Ona iyi bir aile sunmak gerekir.Hande Ataizi Sozleri

Zıt kutuplar birbirini çeker derler. Sende var olan şeyler yerine, olmayan şeyler sana daha çekici geliyor.

Birkaç sene önce ben bile anne olacağıma inanmıyordum. Kim derdi ki bir gün pusetle gezeceğim. Hande Ataizi’nin, oğlu Leon’u gezdirmesi ile ilgili olarak söylediği söz.

2/5 (1)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺