Halaya Güzel Sözler Mesajlar

Yeğenden Halaya En Güzel Sözler En Güzel Doğum Günü Mesajları, Halaya Güzel Özlü Sözler En Güzel Anlamlı Kısa Mesajlar, Hala İle İlgili En Güzel Mesajlar, Hala İle İlgili En Güzel Resimli Sözler Mesajlar, Hala Hakkında En Güzel Özlü Sözler ve Mesajlar.

İnsanın dayısı olmalı dense de ayrıca bir insanın bir de halası olmalı. Hala demek fedakârlığı, sevgi dolu yüreği, merhamet taşıyan bir kalp demektir.

Bu yazımızda halalarımız ile ilgili güzel sözleri, doğum günlerinde gönderebileceğimiz güzel doğum mesajlarını, özlü ve hala ile ilgili en güzel sözleri paylaşacağız.

Hala ile ilgili en güzel sözler ve mesajlar:

Biricik halacım, ömrüme ömür katanım, sevdikçe sevenim. Seni çok seviyorum.

Bugün belki de çok kişiden doğum günü mesajı alacaksın, ancak şu an okuduğun en farklısı çünkü tümüyle sevgiyle yazılmış bir mesaj. İyi ki varsın. Canım Halacığım.

Bugün bir yaşını daha doldurmanın mutluluğunu yaşarken, geleceğin sana kalbindeki tüm dilekleri vermesini diliyorum. Doğum günün kutlu olsun. Seni çok seven yeğenin.

Bugün dünyanın en iyi insanı ile tanıştım iyi ki varsın halacım.

Canım halam. Yeni yaşının sana her zamankinden daha çok mutluluk ve huzur getirmesini dilerim. Nice nice yıllara.

Dedim diyorum ve sonsuza dek diyeceğim: iyi ki doğmuşsun iyi ki varsın canım halam! Mutlu yıllara bir tanecik halacığım.

Değişmeyen bir şey varsa oda halacığım bana olan sevgindir.

Bir dilek gönder umudum olsun, bir gülüş gönder sevincim olsun. Bir tanem doğum günün kutlu olsun güzel halam.

Bir yaş daha büyüdüğünü duydum güzel insan. Daha nice yıllarda birlikte olmak dileğimle yeni yaşını kutlarım.

Sen dünyanın en güzel halasısın. Bense senin hiçbir doğum gününü unutmayacak olan yeğeninim. Nice nice mutlu yıllara benim biricik halacığım.

Tesadüfen doğduk, mecburen yaşıyoruz. Doğarken neden ağladığımızı maalesef yaşarken anlıyoruz. Doğum günün kutlu olsun güzeller güzeli halam.

Yalnızlıklar kaderimiz olmasın, ailemiz ve sevdiklerimiz yanında, en güzel doğum günlerini dilerim sana güzeller güzeli hala.

Yaşa. Sev. Gül. Bunlar eksik olmasın yaşamında. Yaşın kaç olursa olsun her şeyin en güzeli seninle olsun. Nice mutlu, neşeli ve yaşam dolu yaşlara. Canım halam.

Bir yıl daha geçti ama olsun sen yanımdasın halacığım nice mutlu yıllara birlikte girmek dileğiyle.

Biraz şans, biraz sevgi ve sabır, birer parça zaman, başarı ve memnuniyeti de eklersek malzemelere, hepsini karıştırıp senin için uzun ve dileklerinin gerçekleştiği bir “Hayat Pastası” yapabiliriz sanırım. Nice yaşlara canım halam!

Yeni yaşın dilediğin tüm güzellikleri, beklemediğin sürprizlerle getirsin. Mutlu yıllar halam!

Sen en yakınımsın babamdan sonra bize sahip çıkacaksın.

Doğduğun gün bulutları yırtarak bir güneş gibi etrafına aydınlık saçarak girdin hayata. Hep sevgiyle yaşa! Nice yaşlara bir tanecik halam.

Yüzünde her zaman bir gülümseme olsun çünkü sana çok yakışıyor. Doğum günün kutlu olsun. Güzel halam.

Dünya insanların yalnız yaşayamayacağı kadar güzel, insanları kendisine bağlayacak kadar etkilidir.

Doğum gününü kutlar; sağlık, mutluk ve huzur dolu uzun ömürler dilerim. Nice yıllara. Canım halam.

Yeni yaşımızdan itibaren güzel bir hayat dilerim seni çok seviyorum halacığım nice nice mutlu yıllara.

Seni çok sevdiğimi bu mutlu gününde de yanında olamasam da kalbimde olduğunu hep bil olur mu? Nice nice yıllara canım halacığım.

Seni çok seviyorum halacığım iyi ki doğdun nice nice mutlu yıllara.

Seni sonsuza kadar seveceğim canım halacığım.

Yüzgöz olduk halacım seni nasıl unuturum. Ebedi hayatında rahmet bol olsun.

Senin varlığın huzur, yüreğimde mutluluk, acılarıma son getirmektedir.

Sevgili halacığım. Doğum gününü kutlar; sağlık, mutluluk ve huzur dolu uzun ömürler dilerim. Nice nice yıllara biricik halacığım.

Tanıdığım öyle güzel insansın ki halacım, yanında olduğun için her gün dua ediyorum.

Yeni yaşında da hep olduğun gibi sevgi dolu, mutlu ve neşeli kal. Sana koskocaman mutlu bir yıl dilerim! Kalbinden ne geçiyorsa, hepsinin gerçekleşmesi dileğiyle. Yeğenin mutlu yıllar diler.

Dünyanın en tatlı halasına bu doğum günü mesajını gönderiyorum, nice yıllara seni çok seviyorum.

En güzel günler, en güzel seneler hep senin olsun ve biz hep beraber olalım. Canım halam iyi ki varsın nice nice mutlu yıllara.

Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Nice senelere halaların en güzeli.

Bütün hayallerin umutlarınla birlik olsun, dileklerin, duaların kabul ve doğum günün kutlu olsun güzel halam.

Canım halam, yeni yaşın önce sağlık, sonra dilediğin tüm mutlulukları getirsin. Nice yıllara canım halam.

Gülmek gülenin, yıldızlar gecenin, mutluluk sadece senin olsun. O kadar mutlu ol ki gözlerinden akan yaşlar değerini bilmeyenlere sadaka olsun. Doğum günün kutlu olsun güzel yüzlü halam.

Halacığım sen benim her şeyimsin. Doğum günün kutlu olsun nice yıllara biricik halam.

Acıların bir kum tanesi kadar küçük, mutlulukların nisan yağmuru kadar bol olsun. Hayatta bir kere ağlarsan oda mutluluk olsun. Halacığım nice mutlu yıllara.

Benim halam kimseye benzemez içinde sevgi, iyilik hiç eksik olmaz her zaman güler yüzün olması dileğimle nice senelere.

Güzel gözlü nur yüzlü halam. Doğum gününü kutlarım nice nice yıllar dilerim.

Hala sen hayatımın tek tanıdığım gerçek insansın.

Hayatımda tanıdığım en iyi insanlardan birisidir, babamda seni hep böyle dile getirmişti.

Kalbi gibi yüzü de güzel olan canım halam. Önündeki yeni yeni yılların sana her zaman mutluluk getirmesini dilerim nice yeni yaşlara.

Nasılsın canım? Yüreğin buzlar kadar serin, güneş kadar sıcak, gökyüzü kadar yüksek, magma tabakası kadar derin olsun, doğum günün kutlu olsun canım halam.

Neşen ve geleceğin her zaman seninle birlikte olmalı.

Nice nice yıllara canım halam. Seni çok seviyorum yeni yaşını kutlarım. Yüzün hep gülsün.

Ömür başkadır, hayat başkadır ama bilmelisin ki sana olan sevgim tektir.

Sakın üzülme hayatın hızına, en güzel yallar çabuk geçenlerdir. Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Yüzünde her zaman bir gülümseme olsun çünkü sana çok yakışıyor. Daha nice mutlu yıllara halacığım.

Hayatımın tek gerçeği, gönlümün son kraliçesisin. Bugün çok özel çünkü sen doğdun. İyi ki doğdun güzel yüzlü halam.

Her mum hayatının ışığıdır, pastandaki mumlar çoğaldıkça yaşamın daha çok aydınlanacaktır. Yeni ışığın kutlu olsun, nice nice mutlu yıllara halacığım.

İradenle sabrına, yüreğinle sevgine, dününle yarınlarına öyle sarıl ki, hayat önünde el pençe divan dursun. Doğum günün kutlu olsun. Nice mutlu yıllara halacım.

Samimiyet yüzdedir, kalbini gösteren gözdedir. Bir yaş daha gençleştin diye düşün çünkü nasıl düşünürsen öyle yaşarsın. Mutlu yıllara güzel halam.

Samimiyetiyle kendini herkese sevdiren, masumiyetiyle herkesi kendi gibi sanan, ama ne olursa olsun yüzünden gülümseme eksik olmayan insana iyi ki doğdun. Canım halacığım.

Bırak düşünmeyi, bırak üzüntüyü, at içinden bütün kötü duyguları. Senin doğum günün bugün üfle hadi mumları güzel halam.Halaya Guzel Sozler Mesajlar

Bir anne misali yaklaştın, derdimde sorunumla ilgilendin, en zor anlarımda yanımda olup kanat açtın bana teşekkürler halacım.

Güneş kadar sıcak, Kar tanesi kadar berrak, yağmur kadar saf ve temiz bir ömür dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun canım halam.

Sen canımdan ötesin halacım, değerime değer katanım olarak ömrüme ömür verensin.

3/5 (26)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.