Hakan Çalhanoğlu Sözleri

Hakan Çalhanoğlu’nun Özlü Sözleri, Hakan Çalhanoğlu’nun Milli Takım Hakkındaki Sözleri, Hakan Çalhanoğlu’nun Fatih Terim Hakkındaki Sözleri, Hakan Çalhanoğlu’nun Gökhan Töre Hakkındaki Sözleri, Hakan Çalhanoğlu’nun Futbol Sözleri, Hakan Çalhanoğlu’nun Galatasaray Hakkındaki Sözleri, Hakan Çalhanoğlu’nun Favori Takımı.

Oyun Kurucu mevkiinde forma giyen Ailesi aslen Bayburt’lu olan Almanya doğumlu Türk futbolcu Hakan Çalhanoğlu’nun sözleri:

Ben Galatasaray’lıyım, küçükken beri de Galatasaray’lıydım.

Hem Selçuk hem Mehmet Ekici hem de ben frikikleri iyi kullanıyoruz. Saha içinde karar vereceğiz kim kullanacak diye. Ya da hocamız karar verecek. Ben çalışıyorum, hazırlanıyorum, Selçuk ve Mehmet Ekici de hazırlanacaktır. Önemli olan gol atmak, kimin attığı değil.

Futbolda hedeflerim var. Bir gün takımımla şampiyonluğa ulaşacağıma inanıyorum. Bayer Leverkusen’i bu yüzden seçtim.

Bence Bundesliga Dünya’nın en iyi ligi ve burada oynamaktan büyük mutluluk duyuyorum.

Türkiye’de favorim Galatasaray.

Müziği çok seviyorum bu yüzden evime DJ’ masası aldım. Boş zamanlarımda DJ masasına geçip kendi müziğimi yapıyorum.

Milli takım bazında işlerin pek iyi gittiğini söyleyemem. Ancak Bayer Leverkusen ile oldukça başarılı bir yıl geçiriyorum. Kulüp takımımdaki formumu sürdürmem halinde milli takım için de şansımın artacağını düşünüyorum. Sabırlı olmam gerekiyor.Hakan Calhanoglu sozleri

Geçmiş hakkında konuşmak istemiyorum. Her şeyi akışına bırakıyorum. Gökhan Töre ilgili yaşadığı sorun hakkında. 

Gökhan için değil ülkem için oynarım. Türkiye için neler yapabileceğimin farkındayım. Gelecekte neler olur bilemiyorum ama net olan bir şey var ki o da son karar Fatih Terim’e aittir.

3.13/5 (8)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺