Hacı Hostesin Esma Günlüğü-Nilüfer Dengiloğlu

Hacı Hostesin Esma Günlüğü Kitabının Yazarı Kimdir, Nilüfer Dengiloğlu’nun Günlük Kitapları, Nilüfer Dengiloğlu’nun Kitapları, Nilüfer Dengiloğlu’nun Eserleri, Nilüfer Dengiloğlu’nun Yazıları, Nilüfer Dengiloğlu’nun  Sözleri, Nilüfer Dengiloğlu’nun Hacı Hostesin Esma Günlüğü’nü Oku, Nilüfer Dengiloğlu’nun Hacı Hostesin Esma Günlüğü’nün Konusu Nedir, Nilüfer Dengiloğlu’nun Hacı Hostesin Esma Günlüğü’nden Sözler, Nilüfer Dengiloğlu’nun Hacı Hostesin Esma Günlüğü Hakkında.

THY hostesliğinden emekli olan Nilüfer Dengiloğlu’nun Profil Yayıncılık tarafından yayımlanan Hacı Hostes’in Esma Günlüğü kitabı 160 sayfadan oluşmaktadır.

Nilüfer Dengiloğlu’nun Profil Yayıncılık tarafından yayımlanan Hacı Hostes’in Esma Günlüğü kitabına Sinan Yağmur’un yaptığı yorum.

Türk Hava Yolları hosteslerinden emekli Nilüfer Dengiloğlu’nun ‘’ Hacı Hostes’in Esma Günlüğü’’ adlı kitabının tanıtım yazısından alıntılar:Haci Hostesin Esma Gunlugu nilufer dengiloglu

Allah’ın güzel isimleri ile hayatımızı daha huzurlu kılmak elimizdedir. Günlük yaşantımızda birçok Esma’nın yansımaları ile iç içe iken farkında olamadığımızdan huzuru da kaçırmış oluyoruz. Güzel isimleri anlatımda da güzel bir üslup gerekmektedir. İşte elinizdeki bu kitap aşka yolculukta nur kaynağından isabetli bir şekilde yararlanmamızı sağlıyor… Sinan Yağmur

4/5 (2)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺