Gwyneth Paltrow Sözleri

Amerikalı Sinema Oyuncusu, Şarkıcı Gwyneth Paltrow’un Söylediği Sözler.

Tam adı Gwyneth Kate Paltrow olan 28 Eylül 1972 tarihli doğumlu Amerikalı sinema oyuncusu Gwyneth Paltrow’un söylediği sözleri bu yazımızda bulabilirsiniz.

Gwyneth Paltrow’un sözleri:

Hayatımdaki en iyi karar Chris Martin ile evlenmekti.

İki sağlıklı çocuk sahibi olduğum için çok şanslıyım, onları büyütme ve bu harika insanların ortaya çıkmaya ve kendileri olmaya başlamalarına tanık olma sürecinden çok keyif alıyorum.

İlk önce kendime ‘’Nasıl en fazla nefret edilen ünlü ben olabilirim?’’ diye sordum. Nasıl yani Chris Brown’dan bile daha fazla mı? Ne yaptım ki? Sadece kendim oldum, bence insanların benimle ilgili önyargılı olmasının sebepleri var. Şöhretimi sadece varlıklı bir aileden geliyor olmama bağlıyorlar. 2013 yılında Star dergisinin yaptığı ankette ”En nefret edilen ünlü” olması ile ilgili olarak.

Tracy ile çalışmaya başlamadan önce de spor yapıyordum. Ancak, onunla çalışmaya başladığımdan beri gerçekten çok fark ettim.

Aç bile kalsanız bu gıdaları yemeyeceksiniz. Çocuklarının glutene duyarlı olması üzerine çocuklarına.

22 yaşındaki striptizcinin poposuna sahibim ve vücudumun güzelliğini korumam yataktaki güvenimi arttırıyor.

Makyaj yapmıyorum ve jean ile geziyorum. Çalışmak beni genç ve güçlü tutuyor.

Cumartesi akşamları yemekten sonra bir tane sigara içiyorum. Sadece o kadar.

Çocuklarım kardeş istiyor. Chris ve ben de bu konuda istekliyiz. Ancak üçüncü çocuğumu düşürmek beni çok üzdü. Bir kez daha böyle bir durumla karşı karşıya kalmaktan korktuğum için yeniden hamile kalmaya cesaret edemiyorum.

Her ne olursa olsun, ben çok iyi bir baba seçtim ve biz çocuklarımız sayesinde birbirimize bağlıyız.Gwyneth Paltrow Sozleri

Botoks yaptırdığımda komedyen Joan Rivers’e dönüyorum.

Dünyadaki tüm problemlerin sebebi dindir. Organize dinlere hiçbir surette inanmıyorum. Din, insanları ayrıştıran şeydir. Tek bir din yalnızca parçalanmayı simgeler ve bu da savaşa sebep olur. Dinsel çatışmalar yüzünden hayatını kaybedenlerin sayısı, başka bir sebepten kaybedenlerden çok daha fazladır.

2/5 (2)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺