Günaydın Gece-Mehmet Ali Kılınç

Mehmet Ali Kılınç’ın Günaydın Gece Kitabını Oku, Mehmet Ali Kılınç’ın Günaydın Gece Kitabından Alıntılar, Mehmet Ali Kılınç’ın Günaydın Gece Kitabından Sözler, Mehmet Ali Kılınç’ın Günaydın Gece Kitabından En Güzel Aşk Sözleri, Mehmet Ali Kılınç’ın Günaydın Gece Kitabından En Güzel Sevgi Sözleri, Günaydın Gece Kimin Kitabı, Günaydın Gece Kitabının Yazarı Kimdir.

Yalnızca Yalnızım adlı kitabın yazarı Mehmet Ali Kılınç’ın Destek Yayınları tarafından yayımlanan Günaydın Gece Kitabının Tanıtım Bülteni’nden Alıntılar: Birbirimizi ne zaman anlarız biliyor musun? Aynı hüznü sen de yaşadığında, senin de gecelerin acılarla çok uzun geçtiğinde, sözlerinin senin için yazıldığına inandığın duygusal bir şarkıya takılıp kaldığında, göğüs kafesine koca bir ağrı çöktüğünde, mutluluğun senin için gerçekleşmesi imkânsızlaşan bir hayal olduğunu düşündüğünde… Etrafındaki onca kalabalığa rağmen, elini tutabilecek birinin olmadığı gerçeğiyle yüzleştiğinde… Birbirimizi en çok nasıl anlarız biliyor musun?

Senin için çektiğim acıyı, bir başkası için çektiğinde…

‘’Yanımda olmamandan daha kötü bir şey de var, O da, benim gibi yalnız olmayıp, başkasıyla olman…’’ diyor Mehmet Ali. Birinci kitabı Yalnızca Yalnızım‘la büyük okur kitlesine ulaşan genç yazarımız, şimdi de yeni kitabıyla edebiyat dünyasına daha sağlam adımlarla giriyor… -Ertürk Akşun-

Mehmet Ali Kılınç’ın Günaydın Gece kitabından en güzel sözler, en güzel alıntılar:

Kendine bir iyilik yap ve beni sev!

Sen aslında kırgın, üzgün, paramparça, bir yanı eksik. Gidenlere küs, kıranlara dargın, kalanlaraysa artık sessizsindir.

Belki çok uzun zaman sonra bunun farkına vardım, ama sonunda öğrendim. Eğer sen umursarsan, o umursamaz. Eğer sen çok değer verirsen, o bunu anlamaz.

Yüzüne gülümseyen bir maske takıp. İyiyim dersin, sadece iyiyim.

Hak ettiği kadar değer verecekmişsin herkese. Ve en önemlisi de seni hayatının sonuna kadar yanında taşımaktan korkan birini, meğer hiç mi hiç sevmeyecekmişsin.

Bazen biri gelir, herkesi silersin hayatından. Çünkü o yalnız başına, diğerlerinden daha fazla mutlu eder seni.

Belki kaybettim insanlara olan güvenimi, belki yenildim aşka, belki şimdi yalnızlıkla daha sıkı dost oldum, belki artık dışa susuyorum nefretimi, belki yanımda ve solumda koca bir boşluk var. Belki bir daha kapanmayacak yaralarım var.

Her şeye rağmen, dipteyim ama GÜLÜMSÜYORUM.

Bir sabah çıkıp geleceksin biliyorum. Ve ben artık çok geç olacak diye korkuyorum.

İnandığım tek doğrumken, koca bir yalana dönüşmen senin eserin.

Bazı insanlar, gelirken yanında mutluluğu, aşkı ve huzuru getirir. Bazılarıysa giderken, tüm umutlarını da alıp götürür. Huzurum ol, mutluluğumun katili değil!

Mutluluk lazım acıysa yaşadım. Gülümsemek lazım, ağlamaksa hıçkırıklara boğuldum. Güven lazım, hayal kırıklığıysa defalarca tanıdım. Aşk mı? Bu dakikadan sonra, işte o olduğu yer de kalsın.

4.23/5 (115)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.