Gülben Ergen Sözleri

Gülben Ergen Sözleri

Gülben Ergen’in Kitap Okumak İle İlgili Sözleri, Gülben Ergen’in Söylediği Sözler, Gülben Ergen’in Can Dündar Hakkındaki Sözleri, Gülben Ergen’in Twitter Mesajları, Gülben Ergen’in Instagram Mesajları, Gülben Ergen’in Twitter Fenomenleri Hakkındaki Sözleri.

Türk pop müzik şarkıcısı, eski model, sunucu, oyuncu ve yazar Gülben Ergen’in sözleri:

Hangi Jean’ın moda olduğu ya da ne marka ruj sürdüğüm gibi konular yazacağıma; okuduğum, öğrencisi olduğum şeyleri paylaşıyorum. Gülben Ergen Twitter’dan paylaştığı Mevlana sözleri ile özellikle Twitter fenomenleri tarafından ti’ye alınmasına üzerine attığı tweet.

Sosyal medyayı oldum olası önemserim. Kendimi bildim bileli e-postalarımı karşılıksız bırakmam. Bu en az 15-16 yıllık bir durum.

Her Twitter kullanıcısının kendi şahsi hesabını bir biçimlendirme şekli var. Gazeteci, yazar, karikatürist, şarkıcı, ressam hatta Cumhurbaşkanı da dahil, herkeste 140 karaktere sığdırılanlar o kadar farklı ki. İnandığım doğruları paylaşarak hem kendimi doğru ifade ettiğimi düşünüyorum; hem de sırf mesleğimle ilgili kullanmamış oluyorum Twitter’ı.

Daha iyi bir insan olmak hayatın sonuna kadar sürecek bir macera ve okumakla, yaşamakla alakalı… Herhangi bir şifrenin peşinde değilim. Tasavvufa saygım ve ilgim çok büyük! Hangi Jean’ın moda olduğu ya da ne marka ruj sürdüğüm gibi konular yazacağıma; okuduğum, öğrencisi olduğum şeyleri paylaşıyorum. Takip ettiğim isimler de bu yönde yazanlar. Kitap okumak için çok geç kaldığımı düşüyorum. Yıllarım reyting kaygısı, tiraj, giyim kuşam hevesiyle geçti.

Katıldığı Pantene Altın Kelebek ödül töreninde tutuklanan Cumhuriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Can Dündar’a destek vermesi üzerine gelen tepkilere, Gülben Ergen, Instagram sayfasından şu yazıyı paylaştı.

Dostunun yargı sebebi seni dönek yaparsa asıl odur tehlike!

Deniz Seki’yi her ziyaretimde, “Űç çocuğun var, utanmıyor musun?” diye yargılandım. Ne hakaret, ne ağır suçlamalar. Benim arkadaşım! Suçlu, suçsuz kendi hayatı, kendi cezası… Ama arkadaşım… Ziyaret ettim, edeceğim.

İyi olması için elimden her geleni yaptım, daha da yapacağım… Can Dündar… Gündüz kuşağında hiçbir televizyon programına konuk olmazken; ne kariyeri ne okur kitlesi ile uyuşan, benim daha eğlenceye yönelik programıma konuk oldu… Bir telefonumla, bir ricamla…

Bana konuk gelmesiyle övündüm. Çünkü rakip, diğer gündüz kuşağı yapan meslektaşlarımın alamayacağı kadar değerli bir konuktu. Tıpkı Elif Şafak gibi… Bana inanarak geldiler, misafirim oldular…

‘’Can Dündar’a selam olsun’’ dedim diye işitmediğim hakaret kalmadı.

Ey ülkem insanı!

Gulben Ergen resimleri SozleriDostluğunu gördüğüm her insana selam da yollarım, ziyaret de ederim. Yargı sebebine değinecek bir mesaj vermedim ben… Bunu veren sizlersiniz. Ülkemin Cumhurbaşkanı beni iftarına davet etmiş. Vay nasıl gidermişim? Vay hem Tayyip Erdoğan’ın davetine gidip, hem Can Dündar’a selam olsun nasıl dermişim?

Bu nasıl zihniyet? Bu nasıl bir parçalanmışlık? Ben sadece hüsnü kalple Allah rızası için Hac yaptığımda da mesleğimle bağdaştırmayan kısır zihniyetler ibadetimi sorgulamışlardı…Siz benim ibadetime, dostuma selam yollamama, politik hiç bir mesaj içermeyen önce iyi insan olma prensiplerime yorum yaparken saygıyı eksik ediyorsunuz. Ben sizler gibi 24 saatimi politika yaparak politik düşünerek geçirmiyorum. Her konuya politik yaklaşmıyorum. Bana özelime, aileme, kişilik haklarıma fazlasıyla haksızlık ediyorsunuz. Etmeyin!

2/5 (1)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺