Gül Limanı Oteli-Debbie Macomber

New York Times ve USA Today Bestseller Yazarı Debbie Macomber‘in Rose Harbor Serisinin Birinci Kitabı The Inn at Rose Harbor Epsilon Yayınları Etiketi İle Artık Türkçe.

New York Times ve USA Today Bestseller Yazarı Amerikalı kadın yazar Debbie Macomber‘in özgün adı The Inn at Rose Harbor olan Rose Harbor Serisinin ilk kitabı Gül Limanı Oteli 2012 yılında İngilizce 330 sayfa olarak yayımlandı.

Debbie Macomber‘in Gül Limanı Oteli romanı Türkiye’de Epsilon Yayınları aracılığı ile 2012 yılında 380 sayfa olarak yayımlandı.

Epsilon Yayınları’ndan çıkan Debbie Macomber‘in Gül Limanı Oteli romanının Türkçe çevirisini Filiz Karaman yapmıştır.

Romantik kitapların aranan isimlerinden Debbie Macomber‘in Türkiye’de de geniş bir hayran kitlesi bulunmaktadır. Debbie Macomber‘in romanları sadece Türkiye’de değil yayınlandığı birçok ülkede çok okunan kitaplar arasında kendine yer bulmuştur.

New York Times Bestseller yazarı Debbie Macomber’dan yürekleri ısıtacak yeni bir seri:

Jo Marie Rose, Sedir Koyu’na yeni bir başlangıç yapmak ve biraz olsun huzura kavuşmak için gelir. Kocasının ölümünün acısını atlatmaya çalışan genç kadın, burada bir otel satın alır ve otelin adını değiştirip Gül Limanı Oteli koyar. Buranın yeni başlayacağı hayatı için doğru yer olduğunu hissetmektedir. Ancak otel ve ilk gelen konuklar, Jo Marie’ye beklediğinden çok daha büyük sürprizler yapacaktır.

Debbie Macomber’ın kitapları dünyada toplam 150 milyon adet sattı! Ülkemizde de büyük ilgi gördü ve çok satanlar listelerinde uzun süre kaldı!

Debbie Macomber‘in Gül Limanı Oteli kitabından alıntılar:

Düşüncelerimden hiç çıkmıyor zaten; onsuz bir günüm bile geçmiyor. Ama şimdiye dek rüyama girmemişti hiç. Beni bırakması ironik bence; çünkü gözlerimi kapatmadan önce onun kollarını benim bedenime dolamasının nasıl bir his olduğunu hayal ediyorum. Uykuya dalarken, başım onun omzundaymış gibi yapıyorum. Ne yazık ki bir daha asla kocamla birlikte olma şansına erişemeyeceğim, en azından bu hayatta.

Hayatın bana öğrettiği bir şey varsa, o da planların her an değişebileceği idi.

Dünyada yapayalnızdı ve bu dünyadan ayrılırken de yalnız olmak istiyordu.

Küçük şeyler derin kesiyordu.

Sen değişmezsen, hiç bir şey değişmeyecek.

Çevremdeki insanların anlayamadığı şuydu: Benim bildiğim, istediğim, hayal ettiğim hayatım sona ermişti. Bundan sonra tatmin olmamın tek yolu, kendimi yeni bir hayatın içinde bulmamdı.

Kayıp terapisi sırasında, rüyaların iyileşme süreci açısından önemli olduğunu öğrenmiştim. Terapistim, birbirinden farklı iki tür rüyadan söz etmişti. Birinci grupta yer alan ve muhtemelen en sık görülen rüyalar, sevdiklerimizle, yeniden canlanan anılarla ilgiliydi.

Kalp, kendi ne zaman isterse o zaman iyileşir.

2.88/5 (8)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺