Grey-E. L. James

E. L. James’in Grey Kitabını Oku, E. L. James’in Tam Adı Nedir, E. L. James’in Grey Romanının Konusu, Erika Leonard James’in Romanları, Erika Leonard James’in Kitapları, E. L. James’in Grey Kitabından Sözler, E. L. James’in Grey Kitabının Konusu, E. L. James’in Grey Kitabının Özeti, Christian Grey’in Sözleri, E. L. James’in Grey Romanı Hakkında.

Grinin Elli Tonu adlı kitabı ile bir anda dünya genelinde büyük bir üne kavuşan yazar E. L. James’in romanı sinemaya da uyarlanmıştır. Grinin Elli Tonu filmi E. L. James’in aynı adlı romanından 2015 yılında sinemaya uyarlanmıştır.

Dünyaca ünlü Elli Ton Üçlemesi yazarı E. L. James’in Grey kitabı Türkiye’de Doğan Kitap tarafından yayımlandı. 2015 yılında Doğan Kitap tarafından yayımlanan kitabının Türkçe çevirisini İstem Erdener yapmıştır. İstem Erdener’in Türkçe çevirisini yaptığı E. L. James’in Grey kitabı 600 sayfadan oluşmaktadır.

Tüm dünyada fırtınalar estiren “Grinin Elli Tonu” serisi devam ediyor!

Şimdi Anlatma Sırası Christian’da…

Sende bir şeyler var Anastasia.

Uzak duramıyorum senden.

Ateşe uçan pervane gibiyim.

Seni fena halde istiyorum, hem de tam şu anda…

E. L. James, dünyanın dört bir yanında milyonlarca okuru kendine esir eden bu aşk hikâyesine, Christian’ın kendi ağzından; onun düşünceleri, duyguları ve hayalleriyle yepyeni bir bakış açısı getiriyor.

Christian Grey her konuda kontrolü elinde tutmayı seviyor; dünyası düzenli, disiplinli ve bomboş – ta ki Anastasia Steele, biçimli bacakları ve birbirine girmiş uzun kahverengi saçlarıyla ofisine düşene kadar. Christian onu unutmaya çalışsa da anlayamadığı ve karşı koyamadığı bir duygu fırtınasına kapılıyor. Daha önce tanıdığı bütün kadınların aksine utangaç, saf Ana sanki Christian’ın “iş dünyasının züppe harika çocuğu” maskesinin altındaki buz gibi, yaralı kalbini görebiliyor.

Ana’yla birlikte olmak Christian’ı her gece uykularını kaçıran çocukluk korkularından kurtarabilecek mi? Yoksa karanlık cinsel arzuları, kontrol takıntısı ve kendine duyduğu derin nefret bu kızı uzaklaştırıp ona sunduğu hassas kalbi parçalayacak mı?

Yazar Erika Leonard James’in dünya genelinde olay yaratan seri kitabı Elli Ton Üçlemesi serininin Grey adlı kitabından alıntılar:

Sizden hoşlandığımdan bile emin değilim, özellikle bu anda.

Dönüp bir kez daha bakması umuduyla gidişini izliyorum ama bakmıyor. Arkasında bir pişmanlık izi, güzel mavi gözlerinin hatırası ve sonbaharda bir elma bahçesinin kokusunu bırakarak binanın içinde kayboluyor.Grey Erika Leonard James

Kalpler ve çiçekler istiyor; belki bu ona yakın bir şey olur. Ama başımı sallıyorum, çünkü hiçbir fikrim yok. Ona söylemek istediğim o kadar şey var ki, dinlerse. Dinlemezse şarkılar benim yerime söyleyecek. Sadece bunu ona vermeme engel olmamasını umuyorum.

Kendi zihnine tamamen sahip olma becerisini gösteren bir insan, adil bir şekilde hakkı olan her şeyin sahibi olabilir.

3.9/5 (186)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.