Göl Evi-Kate Morton

New York Times Bestseller Yazarlarından Avustralyalı Bayan Yazar Kate Morton’un Yeni Kitabı Göl Evi Çıktı.

Özgün adı The Lake House olan New York Times Çok Satan Kitapların yazarı Avustralyalı yazar Kate Morton’un Göl Evi romanı 2015 yılında yayımlandı.

Aşk özlem aile sırları ve gizli kalmış suçlar, Kate Morton’un Göl Evi romanında.

Kate Morton’un Göl Evi kitabı ülkemizde Artemis Yayınları etiketi ile okuyucularla buluştu. Kate Morton’un Göl Evi romanı Artemis Yayınları tarafından 2016 yılının Mayıs ayında Türkiye’de çıktı.

Artemis Yayınları’ndan çıkan Kate Morton’un Göl Evi romanının Türkçe çevirisini Beril T. Uğur yapmıştır.

Beril T. Uğur tarafından Türkçe çevirisi yapılan ve Artemis Yayınları etiketi çıkan Kate Morton’un Göl Evi kitabı 536 sayfadan oluşmaktadır.

Morton’ın son romanında, yazarın alametifarikası hâline gelen sırlar, bir kez daha gün ışığına çıkıyor. Kayıp bebekler, bir annenin fedakârlığı ve sırlar, sırlar, sırlar… Morton ipuçlarını cömertçe sunarken gerçeğe yaklaştığınızı hissediyor, ancak sadece daha derinlerdeki bir sır tabakasına ulaşıyorsunuz. Kalp sızlatan seçimler ve zengin karakter çeşitliliğiyle sizi derinden etkileyecek bir roman. Booklıst

Kate Morton’un Göl Evi kitabından alıntılar:

Tarihi kurgunun polisiyeyle buluştuğu inanılmaz hikâyesiyle her türden okuru kendine bağlayacak bir aile draması.

Kayıp bir çocuk…

Haziran, 1933. Edevane’lerin kır evi Loeanneth’te geleneksel Yaz Dönümü Partisi için hummalı bir hazırlık var. Yazarlık hayalleri kuran, on altı yaşındaki Alice Edevane özellikle heyecanlı. Kitabı için mükemmel bir fikir bulmakla kalmadı, rastlayıp rastlayabileceği en yanlış insana da âşık oldu. Ama saat gece yarısını vurduğunda ve gökyüzünde havai fişekler patlarken Edevane ailesi öyle bir trajedi yaşayacak ki, Loeanneth’i sonsuza dek terk etmek zorunda kalacaklar.

Terk edilmiş bir ev…

Yetmiş yıl ve sarpa saran bir soruşturmanın sonunda, Sadie Sparrow, Metropolitan Polis Teşkilatı’ndan zorunlu izne ayrılıyor. Büyükbabasının Cornwall’daki evine giden Sadie, boşluktan ne yapacağını şaşırmış hâlde. Gol Evi Kate MortonTa ki bir gün, sık bir korunun çevirdiği, masalsı kır evine rastlayıp oradan kaybolan çocuğun hikâyesini öğrenene dek.

Çözülmemiş bir sır…

Bu arada, Hamstead’deki şık evinin tavan arasındaki çalışma odasında, seksenine merdiven dayayan ve artık ünlü bir yazar olan Alice Edevane yeni cinayet romanları üzerinde çalışıyor. Ama bir gün genç bir dedektif çıkageliyor ve Alice hayatı boyunca kaçmaya çalıştığı gerçeklerle yüzleşiyor.

3/5 (3)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺