Gökhan Töre Sözleri

Beşiktaş’ın milli futbolcusu Gökhan Töre’nin sözleri:

Beni futbola Almanya’da yaşayan rahmetli dedem başlattı. Önce dedemle parklarda top oynardık. Bende yetenek olduğunu görünce bir kulübe yazdırdı.

Türkiye ile ilgili olumsuz bir şeyler söylemek istemem. Ancak şu da bir gerçek ki, Almanya Türkiye göre çok daha disiplinli bir sisteme sahip.

Eskiden çabuk kızan bir oyuncuydum. Ama Chelsea’de çok profesyonel oyuncularla bir aradayım ki, onları gözlemleyerek kendimi frenlemeyi öğreniyorum. Sadece oyunculuklarından değil, davranış biçimlerinden de kendime dersler çıkarmaya çalışıyorum. Bir yıldızın saha içinde nasıl davranacağını öğrendim diyebilirim.

Demba Ba çok iyi bir forvet. Geldiği takımdan zaten belli Chelsea’dan geliyor.

Kendime çok güveniyorum. Küçük yaştan beri futbol yeteneğime, sahadaki duruşuma, özgüvenime yani kendime tamamen futbolcu olarak güveniyorum.

Artık forvet ya da defans oyuncusu diye bir şey yoktur. Futbol 11 kişi oynanıyor.

Mario çok büyük bir futbolcu. Çok tecrübeli, kendini bilen, kapasitesi bilen, yeteneğini bilen, takım için oynayan savaşan yani bildiğin gol makinesi. Mario Gomez ile ilgili olarak söylediği söz.gokhan tore sozleri

Son günlerde benimle ilgisi olmayan ama transferim hakkında yorum yapan menajerler ve yazılan haberlere değinmek istiyorum. Beşiktaş Kulübü ve menajerlerim Ali Pektaş ve Nassim Touihri’nin verdiği resmi bilgiler haricinde hiçbir habere itibar edilmemelidir. Şu an Beşiktaş ile şampiyonluğa odaklanmış durumdayım. Hakkında çıkan transfer haberleriyle ilgili Twitter hesabından yapmış olduğu açıklama.

1/5 (2)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺