Galaksinin Koruyucuları Replikleri

Galaksinin Koruyucuları Filminin En Güzel Replikleri, Galaksinin Koruyucuları Filminin Oyuncuları, Galaksinin Koruyucuları Filminin Konusu, Galaksinin Koruyucuları Filminin Sözleri, Galaksinin Koruyucuları Vin Diesel Replikleri, Galaksinin Koruyucuları Bradley Cooper Replikleri, Galaksinin Koruyucuları Peter Quill Replikleri, Galaksinin Koruyucuları Roket Seslendirmesini Kim Yapıyor, Galaksinin Koruyucuları Groot Seslendirmesini Kim Yapıyor, Galaksinin Koruyucuları Chris Pratt Replikleri, Galaksinin Koruyucuları Zoe Saldana Replikleri, Galaksinin Koruyucuları Dave Bautista Replikleri, Galaksinin Koruyucuları Lee Pace Replikleri, Galaksinin Koruyucuları Michael Rooker Replikleri.

Amerikalı çizgi roman şirketi Marvel’in aynı adlı süper kahraman ekibinden uyarlanan orijinal adı Guardians of the Galaxy olan Galaksinin Koruyucuları adlı 1 Ağustos 2014 tarihinde vizyona girdi.

Galaksinin Koruyucuları adlı filmde Chris Pratt, Zoe Saldana, Dave Bautista, Lee Pace,Michael Rooker, Karen Gillan, Djimon Hounsou, John C. Reilly, Glenn Close, Benicio Del Toro, Laura Haddock, Sean Gunn, Peter Serafinowicz rol almıştır. Filmde ayrıca Vin Diesel ve Bradley Cooper seslendirme yapmıştır.

Peter Quill karakterini Chris Pratt, Gamora karakterini Zoe Saldana, Drax karakterini Dave Bautista canlandırmış, ağaç kılıklı Groot’un seslendirmesini Vin Diesel ve silahlı rakun olan Roket’in seslendirmesini ise Bradley Cooper yapmıştır.

Filmin konusu ise; Kendisine Star-Lord lakabını takan maceracı Peter Quill, esrarengiz bir küreyi çalınca güçlü, hırslı ve ihtiraslı bir kötü adam olan Ronan’la başı derde girer. Ronan’ın tek amacı küreyi ele geçirmektir ve bu hayali tüm evreni tehdit altına alabilir. Quill, ondan kurtulmak isterken bir anda kendisini birbiriyle hiçbir ilgisi olmayan uyumsuz bir ekibin içerisinde bulur; tehlikeyi yok etmek isteyen Star-Lord, silahlı bir rakun olan Roket, Rakun’un  yoldaşı olan ağaç kılıklı Groot, ölümcül yeşil kadın Gamora ve gözünü intikam hırsı bürümüş Yokedici Drax ile işbirliği içerisine girer. Galaksinin Koruyucuları olarak anılan bu beşli, evren için gerçekten tehlike arz eden bu kürenin gücüne ve peşindeki düşmanlarına karşı ne yapacaktır?

İzlerken yer yer güleceğiniz bilim kurgu filmi Galaksinin Koruyucuları adlı filmden replikler:Galaksinin Koruyuculari Replikleri

Peter Quill: Dünyayı terk ettiğimde daha çocuktum. Ve evrende beni neyin beklediğine dair hiçbir fikrim yoktu.

Corpsman Dey: Dünyamız durdurulamaz bir tehdit ile karşı karşıya… Siz çocuklar bizim son şansımızsınız. Sanırım biz bize kaldık. Partnerler.

Nova Prime: Demek istediğin 12 milyar kişinin kaderi bir hırsızın, iki hayduttun, bir katilin ve bir manyağın elinde mi?

Gamora: Neden bunun için hayatını riske atasın ki?
Peter Quill: Çünkü şimdi hayat bize yeni bir şans tanıyor.

2.28/5 (18)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.