Frank Zane Sözleri

Frank Zane’in Sözleri, Frank Zane’in Söylediği Sözleri, Frank Zane’in Ölçüleri, Frank Zane’in Vücut Geliştirme Hakkındaki Sözleri, Frank Zane’in Steroid Hakkındaki Sözleri, Mr. Olympia’nın Sözleri, Frank Zane’in Çalışma Programı, Frank Zane’in Resimleri, Frank Zane’in Hayatı.

Frank Zane, Mr. Olympia unvanını aldığı yarışmalarda 91 kilonun altında olan 3 kişiden birisi olup ayrıca Amerikalı sporcu, siyasetçi ve oyuncu Arnold Schwarzenegger’in katılmış olduğu yarışmalarda Arnold Schwarzenegger’i geçmeyi başarabilmiş 3 kişiden birisidir.

Üç kez Mr. Olympia unvanını kazanmış olan Amerikalı eski profesyonel vücut geliştirmeci ve eğitmen Frank Zane’nin sözleri:

İnsanlar bana bakıyor ve diyorlar ki; ”Hey Frank! Bana bir program hazırlar mısın? Senin kadar olmam ne kadar zamanımı alır? Aylarca diyet yapabilirim.” Susuyorum. Kafamı çevirip yoluma devam ediyorum. İnsanlar verilen onca emeği görmüyor. Yıllardır tatlının ne demek olduğunu unuttum. Bir ufak dilim kek veya pasta nasıldı? Arkadaşlarımın doğum günü partilerinde onlarla içerek, bir şeyler yiyerek eğlenemedim. frank zane sozleriHerkes eğlence mekânlarında doyasıya eğlenirken, sinir krizi yaşatan diyetler eşliğinde antrenman yapıyor veya uyuyor oluyordum. Lüks bir araba sahibi olamadım ama insanlar beni çok zengin sanıyor. Kız arkadaşımı bir akşam yemeğe götürüp onunla güzel vakitler geçiremedim. Birçok şeyden vazgeçtim, fedakârlık yaptım. İnsanlar bana diyorlar ki; ”Hey Frank! Steroidler olmasa bu hale gelebilir miydin?” Ben yine susup yoluma devam ediyorum ve içimden diyorum ki; Şu steroidler sanki bir sihirli değnek. Keşke öyle olsaydı da ben her şeyden vazgeçmeseydim.

Süreklilik nasıl vücut yapabilmendir.

2.92/5 (13)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺