Feyyza Özdemir Replikleri-Kardeş Payı

Feyyza Özdemir Kimdir: Seda Bakan‘ın Kardeş Payı adlı komedi dizisinde canlandırdığı karakterin adıdır. İsmi çift f ile yazılmaktadır. Feyyza’nın ismi babası Tahsin Özdemir’in koyu bir Beşiktaş taraftarı olmasından dolayı Beşiktaşlı Feyyaz Uçar’dan gelmektedir. Metin Özdemir ve Ali Özdemir‘in kız kardeşidir. Hilmi Kazmıkçı‘nın sahibi olduğu Kazmıkçı Petrol’da çalışmakta ve evin geçimini sağlayan en küçük kardeştir. Feyyza, Kartal’ın kankası Deniz’den ( 1,5 Adana ) hoşlanmaktadır.

Seda Bakan‘ın Kardeş Payı adlı komedi dizisindeki canlandırdığı Feyyza Özdemir karakterinin replikleri:

Feyyza: Ne biçim konuşuyon lan sen! Senin o ses tellerini çıkartıp yerine gitar teli takarım bas gitar diye birinin eline veririm sabaha kadar basarlar sana lan it.
Kartal: Vallah dallandım haa. Öyle yaparım ederim deyip lafı uzatma yaa. Ne küfür edeceksen direk küfür et. Karıştırıyorum ben sonunu.
Feyyza: Feyyza Hanım desene layn bana.
Kartal: Ha sen o meseleyi diyon ha. Ya ortam değişince hiyerarşiyi karıştırdım Feyzza, gitti bende. İyice bir ez, iyice bir aşağıla beni de yerimi bileyim. Elimde pompa olmayınca kendimi müdür falan sanmaya başladım Feyyza.

Feyyza: Alın şu yüz lirayı kaybolun.

2/5 (1)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.