Fatih Murat Arsal Sözleri

Fatih Murat Arsal’ın Kitap Sözleri, FMS’nin En Güzel Sözleri, Fatih Murat Arsal’ın Söylediği Sözler, Fatih Murat Arsal’ın Özlü Sözleri, Fatih Murat Arsal’ın Güzel Sözleri, Fatih Murat Arsal’ın En Güzel Sözleri, Fatih Murat Arsal’ın Kitap Alıntıları, Fatih Murat Arsal’ın Anlamlı Sözleri, Fatih Murat Arsal’ın Seni Sevmek İstemedim Kitap Sözleri, Fatih Murat Arsal’ın Yalnız Gözlerin İçin Kitap Sözleri, Fatih Murat Arsal’ın Şahane Gelin Kitap Sözleri, Fatih Murat Arsal’ın Manalı Sözleri.

‘Nefretten Sonra’, ‘Yemin’ adlı kitapların yazarı Fatih Murat Arsal’ın güzel sözleri:

Bir roman yazabilmek için, sadece iyi bir roman konusunun akıllara gelmesi yeterli değildir.  Fatih Murat Arsal Röportajından.

Rahatsızlığına rağmen gülmeye alışmış dudaklarından tatlı bir tebessüm yayıldı.İşte herkesin içini ısıtan hali buydu. O tanıştığı her insanı kolayca etkisi altına alacak kadar sıcak,etkileyici bir genç kızdı. Onda açıklanamayacak kadar özel bir elektrik vardı.O elektriğin yaydığı alana giren herkes kolayca etkileniyordu. Zor Kadın kitabından alıntılar.

Erkeklerin yapıları karmaşıktır. Herkes kadınları karmaşık yapılı sanır ama erkekler bizden daha sorunludur. Dünya üzerinde âşık olduğunu açıkça ifade edecek erkek azdır. Söylemektense göstermeyi tercih eder.

Roman yazmaya rastlantı eseri başladım. Sadece bir kadın yazarın tarzını beğenmediğim için karalamaya başladığım satırlar ‘Son’ kelimesi ile süslendiğinde çok şaşırmıştım. Hem de iki ay gibi bir sürede… Fatih Murat Arsal Röportajından.

Sevgi nelere engel olabilir? Acı dolu bir kalbin ilacı olabilir mi? Gizemli bir adama olan öfkeyi yok edebilir mi? Peki ya bitmez sanılan bir nefretin verdiği sızıyı dindirebilir mi? Yalnız Gözlerin İçin kitabından Fatih Murat Arsal Sozleri

Güzel bakışlı gözleri yanıyordu.

Her gün bunu yüzüne karşı söylemekten mutlu olacağım… Anlıyor musun? Senden tüm kalbimle nefret edeceğim! Seni Sevmek İstemedim kitabından

Aşk savaşında güç kaybeden bir adam için, bazen teslim olmak en iyisidir. Şahane Gelin Kitabından

Romanın başı, ortası ve sonu belli olmalı. Her karakterin kişiliği hayalde oturmuş olmalı. Fatih Murat Arsal Röportajından.

3.41/5 (22)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.