Eyvah Babam Kızacak-Louise Rennison

Eyvah Babam Kızacak Kitabın Yazarı Kimdir, Louise Rennison’un Eyvah Babam Kızacak Kitabını Oku, Louise Rennison’un Eyvah Babam Kızacak Kitabının Konusu, Louise Rennison’un Eyvah Babam Kızacak Kitabının Çevirisi Kime Ait, Louise Rennison’un Eyvah Babam Kızacak Kitabından Sözler, Louise Rennison’un Eyvah Babam Kızacak Kitabı Hakkında.

Çevirisini İlknur Urgan’ın yaptığı, Louise Rennison’un ‘Eyvah Babam Kızacak’ adlı kitabından alıntılar:

Georgia’nın babası çalışmak için Yeni Zelanda’ya gitmiştir ve karısıyla çocuklarını da yanına almak istemektedir. Arkadaşlarından, özellikle de sevgili ilahından ayrılmak istemeyen Georgia, babasını kızdırma pahasına, gitmemek için elinden geleni yapmaya kararlıdır. Ancak olaylar beklediği gibi gelişmez. OKUMAYIN GÜNLÜĞÜMÜ! Adlı kitaptan sonra, bu kitapta da Georgia’nın günlüğünde anlattığı maceralarını keyifle okuyacaksınız.

18:00 Odamın penceresinden, dışarıda hoşça vakit geçiren insanlara bakıyorum.

Her şeyin böyle inanılmaz derecede kötü olabileceğini kim tahmin edebilirdi ki? Daha on dört yaşındayım ve kendini yetişkin sanan insanlar yüzünden hayatım karardı. Anneme “Hayatımı mahvediyorsun. Senin hayatın kararmış olabilir ama bunun acısını benden çıkarman gerekmez,” dedim.

Ağlamaktan gözlerim fare gözü gibi şişti. Zaten önceden de büyüktüler, ama şimdi üç yanağım var gibi görünüyor. Harika. Teşekkürler Tanrım!

Çıkarken “Yerinde olsam güneş gözlüğüyle uyumazdım, yüzüne geçebilir,” dedi.eyvah babam kizacak Louise Rennison

Bu ne biçim annelik? Annemin tıbbi bilgisi ancak babamın ‘Kendi işini kendin yap’ becerisi kadar iyi.

“Alo, Kırık Kalpler Oteli, buyurun,” dedim. Tek duyduğum cızırtılı sesler oldu. Bu kez bayağı yüksek bir sesle bağırdım. “Alo, alo, alo!!!” Uzaklardan gelen bir ses “Allah’ın belası!” dedi.

Ah şu yetişkinler! Aşağı seslendim. “Haberi kibarca ver. Bir milyon yıl geçse de kesinlikle gelmiyorum.”

3/5 (4)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺