Evlendikten Sonra da Muhabbet Olsun-Sema Maraşlı

Evlendikten Sonra da Muhabbet Olsun Kitabının Yazarı Kimdir, Sema Maraşlı’nın Evlendikten Sonra da Muhabbet Olsun Kitabının Konusu, Sema Maraşlı’nın Evlendikten Sonra da Muhabbet Olsun Kitabının Özeti, Sema Maraşlı’nın Evlendikten Sonra da Muhabbet Olsun Kaç Sayfa, Sema Maraşlı’nın Evlendikten Sonra da Muhabbet Olsun Kitabından Sözler, Sema Maraşlı’nın Evlendikten Sonra da Muhabbet Olsun Hakkında.

Sema Maraşlı’nın Hayat Yayıncılık’tan çıkan Evlendikten Sonra da Muhabbet Olsun kitabı 160 sayfadan oluşmaktadır.

Profil Yayıncılık tarafından yayımlanan Sema Maraşlı’nın Evlendikten Sonra da Muhabbet Olsun kitabı 214 sayfadır.

Sevgi emek ister, sevgili muhabbet etmek ister. Muhabbete de hizmet gerek. Muhabbeti istiyorsun sevdiğine adım adım yaklaş, onun adımlarını saymadan ve beklemeden. Ona hizmet et. Elinle, ayağınla, dilinle, gözünle, kulağınla, aklınla ve tabiî ki gönlünle. Muhabbet yolundaki taşlara dikkat et. Sevgi gönülden doğar, akılla beslenir büyür. Akıl sevgiyi beslemezse o sevgi kısa zamanda ölür gider. Evlilikte gönül ve akıl işbirliği çok önemlidir. Gönül ve akıl el ele verirse sevginiz hiç azalmaz, gün geçtikçe artar.

Sevdiğin neden hoşlanır, nasıl mutlu olur, neye kızar, niçin kırılır, onun için ne yapman lazım. Nerde hata yapıyorsun? Sor soruları, bul cevabı, yap hizmeti, bakalım sevgi ölüyor mu?

Yuvasında muhabbet isteyenler için işte size kırk adımda muhabbet. “Eşimle muhabbet edemiyoruz” diyenlere rehber bir kitap. Muhabbetiniz bol olsun diye…

Sema Maraşlı’nın Evlendikten Sonra da Muhabbet Olsun kitabından alıntılar:

Ferhat ile Şirin çaldılar bir kapımı. Mutsuzlarmış anlaşamıyorlarmış. Şirin anlattı önce derdini: – Biz deli gibi birbirimizi seviyorduk. Biliyorsunuzdur. Ferhat benim aşkımdan dağları deldi. Sonra birbirimize kavuştuk, çok mutluyduk. Bir gün nasıl oldu anlayamadık ama akşam yattık, sabah kalktığımızda aradan yüzyıllar geçmişti. Kendimizi bir apartmanın onuncu katında yaşarken bulduk.Evlendikten Sonra da Muhabbet Olsun Sema Marasli

Her şeyin bir kırkı vardır: Bebeğin, annenin, gelinin, doğumun, ölümün…

Şirinciğim, muhabbet yolunu zorlaştıran taş ve dikenlerin çoğu zihindedir. Bu yüzden ilk adım zihin temizliğidir.

Sen feminist olmuşsun Şirin.

2/5 (1)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺