Esrarengiz Bahçe-Johanna Basford

Johanna Basford’un Esrarengiz Bahçe Kitabını Oku, Johanna Basford’un Esrarengiz Bahçe Boyama Kitabı, Johanna Basford’un Esrarengiz Bahçe Kitabı Yorumları, Johanna Basford’un Esrarengiz Bahçe Kitabı Hakkında.

Johanna Basford’un satış rekorları kıran boyama kitabı Esrarengiz Bahçe Türkiye’de Edam Yayınları tarafından yayımlandı.

Johanna Basford’un 96 sayfadan oluşan kitabı Esrarengiz Bahçe kitabın Türkçe çevirisini Zeynep Alp yapmıştır.

Johanna Basford’un Esrarengiz Bahçe kitabından alıntılar:

Bir boyama kitabı satış rekorları kırabilir mi?

Evet evet, yanlış duymadınız, bir boyama kitabı satış rekorları kırıyor. Ama bu, bildiğiniz boyama kitaplarına benzemiyor. Bu kitap, âdeta mürekkeple kurulmuş bir Esrarengiz Bahçe! Bu kitap, her yaştan sanatkâr için kendini keşfetme imkânı sunan bir hazine sanki. İster çocuk olun, ister yetişkin…

Bu kitapta olağanüstü çiçekler ve ilginç bitkilerle dolu, siyah beyaz, büyüleyici bir harikalar diyarı keşfedeceksiniz. Boyanacak resimler, keşfedilecek labirentler, tamamlanacak desenler ve kendi çizimlerinizi yapabileceğiniz pek çok alan bulacaksınız. Kitabın çizeri Johanna Basford kendisini “mürekkebe aşık bir çizer” olarak tanımlıyor.

Çizimlerini İskoçya kırsalındaki evini çevreleyen bitki örtüsünden ve canlı yaşamdan ilham alarak yapıyor. İnce ince işlenmiş çalışmaları, yoğun bir el emeğinin ürünü…

İlk kitabı Esrarengiz Bahçe 22 farklı ülkede, 1.400.000’den fazla satış yaptı.Esrarengiz Bahce johanna Basford

Kitap, Türkiye’de de çok satanlar raflarında. Üstelik Esrarengiz Bahçe rüzgârı sadece kitap raflarında esmiyor. Kitabı alıp boyayanlar eserlerini sosyal medyada paylaşıyorlar.

Birbirlerine boya önerenlerden tutun teknik öğretenlere kadar paylaşımda sınır yok. Kim demiş boyama kitapları yalnız çocuklar için diye! Gelin kendinize bir iyilik yapın: Bir boyama kitabı alın ve renklerin büyülü dünyasına dalın!

3.73/5 (11)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺