En Güzel Rüya-Sarah Maclean

Sarah Maclean’in En Güzel Rüya Romanını Oku, Sarah Maclean’in En Güzel Rüya Romanının Özeti, Sarah Maclean’in En Güzel Rüya Romanının Konusu, Sarah Maclean’in En Güzel Rüya Romanından Alıntılar, Sarah Maclean’in En Güzel Rüya Romanından Sözler.

Sarah Maclean’in Nemesis Kitap tarafından yayımlanan En Güzel Rüya kitabının Türkçe çevirisini Deniz Rukiyye Sakallı yapmıştır.

Sarah Maclean’in En Güzel Rüya kitabı 432 sayfadan oluşmaktadır.

New York Times ve USA Today Bestseller’den Sarah Maclean’in En Güzel Rüya kitabından alıntılar ve kitaba yapılan yorumlar:

Soylular kulübünün hiç onaylamayacağı bir aşk… Ve bu aşkın neden olduğu, asla bağışlanamayacak bir hata…

Londra’nın en karanlık işlerinin döndüğü kumarhanenin kurucusunu hiç kimse tanımıyor. Kimliği gizli. Kendisi güçlü. Herkes onun bir erkek olduğunu düşünüyor belki ama işin aslı öyle değil; o bir kadın. Üstelik günlük yaşamında birden fazla kimlikle tanınıyor. Herkes onu sıradan bir kadın zannediyor.en guzel ruya sarah maclean

Onun tek amacı, yıllar önce hayatına bir hata gibi girmiş ama geçen zamanda, yaşamı boyunca ona verilen en güzel hediyeye dönüşmüş küçük kızını büyütmek ve iyi bir şekilde yetiştirmek. Bunu yapmak içinse unvanı olan biriyle evlenmesi şart. Kızının adını ve gururunu korumak için o adamı bulmak zorunda.

Bulduğundaysa, o adamı hiç kimsenin elinden alamayacağına emin. “Tek kelimeyle harika.” Eloisa James

2/5 (1)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.