En Çok Paylaşılan Sosyal Medya Sözleri-İnanç Yaşayan

Facebook, Twitter, Instagram Gibi Sosyal Medya Hesaplarında Güzel Özlü Aşk Sözleri, Anlamlı Sözleri Paylaşmak İstiyorsunuz Ama Bir Türlü Paylaşılacak Güzel Özlü Söz Bulamıyor Musunuz? İşte Bu Kitap Tam Size Göre.

Özellikle Facebook, Twitter gibi özlü sözlerin, güzel sözlerin en çok paylaşıldığı sitelerden en çok hangi Facebook sözü, Twitter sözü paylaşılıyor diye düşünüyorsanız İnanç Yaşayan’ın En Çok Paylaşılan Sosyal Medya Sözleri kitabını okuyun.

İnanç Yaşayan’ın En Çok Paylaşılan Sosyal Medya Sözleri kitabı Az Kitap etiketi ile raflarda yerini aldı.

Az Kitap tarafından yayımlanan İnanç Yaşayan’ın En Çok Paylaşılan Sosyal Medya Sözleri kitabından alıntılar:

Bazı sözler vardır duyduğunuzda içinizde bir yerlere dokunur. Öylesine tanıdık, öylesine sizdendir. Sizin dile getiremediğiniz, söyleyemediğiniz, kelimelere dökemediğiniz duygularınıza tercüman olmuştur.

Sevgiliye söylenememiş sözler, mutluluğunuzda atamadığınız çığlıklar, ağladığınızda silinmemiş gözyaşlarınız, hüzünleriniz, bir çocuğun masum bakışları, insanların vurdumduymazlığı, hayata dair ne varsa harf harf, cümle cümle dile gelmiştir.

İşte bu cümlelerden bir demet derledik. Söz bahçesine bir katkıda bizden olsun istedik. Şimdi bu söz bahçesinin derinliklerinde kendini bulmak için yola çık…

en cok paylasilan sosyal medya sozleriSöz ki alır götürür seni başka dünyalara. Bazen yarana merhem olur bazen küllenen yaralarını közlendirir yeniden.

Bazen tutunacak dalın olur, dostun olur, yoldaşın olur. Bazen düştüğün yerden seni kaldıran el olur. Yeniden başlamana sebep adımın; duygularını filizlendirecek ”Ab-ı Hayat”ın olur. Şimdi ”Ab-ı Hayat”ını bulmak için yola çık… Sabır azığın, azim yoldaşın olsun…

2.9/5 (10)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺