Emre Aydın Sözleri

Emre Aydın’ın Özlü Sözleri, Emre Aydın’ın Şarkı Sözleri, Emre Aydın’ın En Güzel Sözleri, Emre Aydın’ın Ünlü Sözleri, Emre Aydın’ın Unutulmaz Sözleri, Emre Aydın’ın Eurovision İle İlgili Sözleri, Emre Aydın’ın Röportajlarından, Emre Aydın’ın Söylediği Sözler.

Şarkıcı Emre Aydın’ın sözleri:

Durdu zamanım bir şey diyemedim, Gitmek istedin ve gittin. Aynı gökyüzünde, ayrıydı güneşin, Söyle bari iyi misin? Burası soğuk, soğuk odalar.

Biz devamlı o kültürle yarışır bir şekilde büyütüldük. Futbol maçlarında kullandığımız tezahüratlar bile o yöndedir ya hani. Avrupa’dan gelmeyen bir takıma bile ‘Avrupa Avrupa duy sesimizi’ diye tezahürat yaparız. Öncelikle o kültürle alakalı durum.

Okula en yüksek ortalamayla girip, en düşük ortalamayla mezun oldum. Sorgulamaya başladığınız zaman size söyleneni de yapmamaya başlıyorsunuz haliyle.

Sen öyle sana benzeyen her şey gibi Erirken avuçlarında Ben unutuyorum

Bu kez pek bir afili yalnızlık. Aldatan bir kadın kadar düşman. Ağzı bozuk üstelik bırakmıyor acıtmadan Bu kez pek bir afili yalnızlık. Ağlayan bir kadın kadar düşman. Tuzaklar kurmuş üstelik Bırakmıyor acıtmadan.

Çok zor bazen Avaz avaz susmak! Saklanmak kendine kendinden vazgeçmişken.

Eurovision’u iki kez reddettim.

Bir şarkı var aklımda söylemesi ayıp Sözleri kayıp Kaç zamandır dilimde Sakın söyleme

Bilmiyorum bilemiyorum artık hiç bir şeyi. Bize dair söylenecek tek şey belli gibi. Sen ve ben ikimiz kabul et en dipteyiz.

Kelimelerden alacaklı bir sağır gibi. İçimi döktüm bugün yokluğunla konuştum Tutsak gibi, bir enkaz gibi, kendim gibi İçimden çıktım bugün içimle konuştum.

Ağarsa saçlarım Solsa yanağım Adını anmaktan yansa dudağım Bu aşka canımı adayacağım Yeter ki gel bana senede bir gün

emre aydin sozleriBu ara ihtiyacım var sana Ellerimi sakın bırakma Bana huzur veren tek yer senin yanın unutma Gün varıncaya kadar sabaha Sakın hiçbir yere kalkma Fazla bir şey istemem sadece dur burada.

İs karası gibiyim o temiz ellerinde. Dil yarası gibiyim o masum sözlerinde kal deme hiç bunu benden isteme sus bu gece bana aşktan sakın hiç bahsetme dur bu gece bana dokunma beni delirtme Sana boşuna umut vermek istemem.

Git gideceksen bekleme. Farklı değilsin sen de. Gideceksen bekleme.

3.82/5 (11)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺