Emilia Clarke Sözleri

Emilia Clarke’ın Hayatını, Emilia Clarke’ın Filmlerini kısacası Emilia Clarke kimdir daha önceki yazılarımızda bahsetmiştik.

Bu yazımızda ise Emilia Clarke’ın sözlerine yer vereceğiz.

Ayrıca sitemizde Game of Thrones Repliklerini, Game of Thrones Taht Oyunları Dizisinin Tüm Oyuncuları, Game of Thrones Taht Oyunları Dizisinin Karakterlerini Bulabilirsiniz.

Özgün adı Game of Thrones olan Taht Oyunları adlı dizideki Ejderhaların Annesi, Daenerys Targaryen ya da diğer adı ile Khaleesi karakteri ile tanıdığımız Emilia Clarke’ın sözleri:

Ailem bana bu sezon sahnelerimin azaldığını söylemişlerdi. Ben de onlara ”o zaman gelin birlikte izleyelim” dedim. Ama sonra hemen bundan pişman oldum. Game of ThronesTaht Oyunları dizisinde canlandırdığı Daenerys Targaryen diğer adı ile Khaleesi karakteri alevler arasından çıplak olarak çıktığı sahne ile ilgili söylediği söz.

Çok fazla bilgi vermek istemiyorum. Bu sezon birkaç tane küçük farklılıklar var. Dany, Game of Thrones dünyasında diğer taraflardan biraz farklı bir görünüşte oluyor. Ambarda herkes için sürpriz şeyler var. Game of Thrones Dizisinde ki rolün kitaptaki rolle uyuşuyor mu sorusu üzerine.

Bu iki kez oldu. Bir kez bedava donmuş yoğurt aldığım bir dükkândı. Günümü tamamen ışıldatmıştı. Sadece içeri giriyordum ve kız ‘’Oh! Taht Oyunları’’ demeye başladı. Sokakta ki en sık görülen tepkiyi anlatırken.

Aman Tanrım, bunla ne yapılabilinir ki? Kesinlikle onu duvarların olmadığı bir yerde tutardım, böylece bedenen olabildiğince büyürdü. Belki de dünyayı yönetirdik? Sahip ol ve bin ona. Bir Ejderhaya sahip olsaydınız ne yapardınız sorusu üzerine.

Emilia Clarke SozleriEvet, fark var. Kesinlikle bir kitabı ekrana aktarırken değişiklik yapmak zorundasınız zaten. Bence HBO, en güzel şekilde başardı. Kitaplarla dizinin farkı hakkında ne düşünüyorsun sorusu üzerine.

Khaleesi kendine karşı daha fazla güven kazanıyor. 3.Sezon hakkında.

Evet, okumuştum, haberim vardı ve önceden okumaya başlamıştım. Rol için seçmelere gittiğimde en azından ilk kitabı bitirmiştim. İnanılmaz, kitaplar harika. Rolü almadan önce kitapları okumuş muydunuz sorusu üzerine.

2.86/5 (7)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺