Elveda Haziran-Sarah Jio

Sarah Jio’nun Goodnight June Kitabını Oku, Sarah Jio’nun Elveda Haziran Kitabını Oku, Sarah Jio’nun Elveda Haziran Kitap Alıntılar, Sarah Jio’nun Elveda Haziran Kitap Sözleri, Sarah Jio’nun Elveda Haziran Kitabının Konusu, Sarah Jio’nun Elveda Haziran Kitabı Hakkında.

Türkçe’ye çevirisi Duygu Parsadan tarafından yapılan ve orijinal adı Goodnight June olan Elveda Haziran romanı Arkadya Yayınları’ndan çıkmıştır.

Arkadya Yayınları’ndan çıkan orijinal adı Goodnight June olan Sarah Jio’nun Elveda Haziran kitabı 352 sayfadan oluşmaktadır.

Türkiye’de hemen hemen her kitabı çok beğenilen ve Türkiye’de geniş bir hayran kitlesi olan Sarah Jio’nun Elveda Haziran kitabından alıntılar, romanına yapılan yorumlar, en güzel sözler:

Bir varmış, bir yokmuş, hâlâ içindeki masala kulak veren küçük bir kadın varmış…

Büyük yeşil bir odada bir telefon, kırmızı bir balon ve aydedenin üzerinden zıplayan bir ineğin resmi varmış… İyi geceler aydede, iyi geceler kırmızı balon, iyi geceler yıldızlar, size de iyi geceler yeryüzündeki tüm sesler.

June Andersen, her akşam yatmadan önce teyzesinin ona ve kız kardeşine okuduğu bu masalla büyümüştür. Ancak zaman acımasızdır ve maalesef hayat, çocukluklarındaki o masumiyeti yok etmiştir.Elveda Haziran Sarah Jio

Artık güçlü bir kadın olarak tek başına yol alan June, yıllardır yüzünü görmediği teyzesinin ölüm haberiyle çocukluğunu geçirdiği Mavi Kuş Kitabevi’ne yeniden adımını atacaktır. Hatıralarını süsleyen bu masal diyarı June’un içindeki karanlıklara ışık tutarken, June kendini yeniden keşfedecektir.

Elveda Haziran, bugününüzü sorgulayıp geçmişinize merhaba diyeceğiniz, ne kadar imkânsız gibi görünse de çıkış yollarının çok yakınımızda olduğunu gösteren bir Sarah Jio romanı.

“Elveda Haziran… Aile bağlarına ve bağışlamaya dair son derece ilgi çekici bir hikâye.”  – Booklist –

3.33/5 (21)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺