Elli Ton Üçlemesi-E.L.James

Elli Ton Üçlemesi Sıralaması, Elli Ton Üçlemesi Konusu Nedir, Özgürlüğün Elli Tonu Sözleri, E.L.James Gerçek Adı Nedir, E.L.James Tam Adı, Grinin Elli Tonu Sözleri, Grinin Elli Tonu Alıntılar, Karanlığın Elli Tonu Sözleri, Özgürlüğün Elli Tonu Kitabını Oku, Karanlığın Elli Tonu Kitabını Oku, Elli Ton Üçleme Kitapları.

Yazar E.L.James’in dünya genelinde olay yaratan seri kitabı Elli Ton Üçlemesi. Erika Leonard veya bilinen ismi ile E.L.James’in erotik öğeler içeren Elli Ton Üçlemesi kitabı üç kitaptan oluşmaktadır. Elli Ton Üçlemesi’nin Sıralaması ile Fifty Shades of Grey Türkçeye Grinin Elli Tonu, Fifty Shades Darker Türkçeye Karanlığın Elli Tonu, Fifty Shades Freed Türkçeye Özgürlüğün Elli Tonu olarak çevrilmiştir. Grinin Elli Tonu aynı adla sinemaya da uyarlanmıştır. Grinin Elli Tonu filmi 2015 yılında gösterime girmiştir. Elli Ton Üçlemesi; Grinin Elli Tonu, Karanlığın Elli Tonu, Özgürlüğün Elli kitaplarından alıntılar:

Grinin Elli Tonu Kitabından Alıntılar ve Sözler: 20 yaşında bir edebiyat öğrencisi olan Ana Steele, genç girişimci Christian Grey’le röportaj yapmaya gittiğinde son derece çekici, zeki ve sinir bozucu bir adamla karşılaşır. Toy ve masum Ana, bu adama duyduğu arzu karşısında şaşkına döner ve adamın gizemli doğasına rağmen ona yakınlaşma arzusuyla yanıp tutuşur.

Ana’nın güzelliği, zekâsı ve özgür ruhuna direnemeyen Grey de onu istediğini kabul eder, ancak şartları vardır… Çift, cüretkâr ve tutkulu bir fiziksel ilişkiye yelken açarken, Ana, Christian’ın karanlık sırlarını ve kendi karanlık arzularını keşfeder.

İş demek insan demektir.

Mantık ve gerçeklere dayalı kararlar alırım. İyi, sağlam bir fikri ve iyi insanları göze kestirebilen ve besleyebilen Tanrı vergisi bir iç sese sahibim. İşin özü, her şeyin iyi insanlara dayanmasıdır.

Karanlığın Elli Tonu Kitabından Alıntılar ve Sözler: Ruhu yaralı genç girişimci Christian Grey’in karanlık sırlarının yıldırdığı Anastasia Steele, ilişkilerine son noktayı koyup bir yayınevinde çalışmaya başlar.elli ton uclemesi oku siralamasi

Ama Grey’e duyduğu karşı konulmaz çekim hâlâ etkisini sürdürmektedir. Grey içindeki şeytanlarla savaşırken, Ana da hayatının en önemli kararını almak zorundadır ve bu yalnızca onun verebileceği bir karardır.

Özgürlüğün Elli Tonu Kitabından Alıntılar ve Sözler: Şimdi her şeye sahiptirler; aşk, tutku, yakınlık, servet ve sonsuz olasılıklarla dolu bir dünya.

Ana, Grey’i sevmenin kolay olmayacağını ve beraberliklerinin her ikisinin de tahmin edemeyeceği zorluklar getireceğinin her zaman farkında olmuştur. Tam her şeye sahip gibi göründükleri bir anda, talihsizlik ve kader bir araya gelip Ana’nın en korkunç kâbuslarını gerçeğe dönüştürür.

2.5/5 (10)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.