Ellen DeGeneres Sözleri

Ellen DeGeneres’in Miley Hakkındaki Sözleri, Ellen DeGeneres’in Lezbiyenlik Hakkındaki Sözleri, Ellen DeGeneres’in Hayatı, Ellen DeGeneres’in Biyografisi, Ellen DeGeneres’in Resimleri, Ellen DeGeneres’in Doğum Tarihi, Ellen DeGeneres’in Söylediği Sözler, Ellen DeGeneres’in Sinema Sözleri, Ellen DeGeneres’in Üniversite Hakkındaki Sözleri.

Bu yazımızda Amerikalı ünlü oyuncu, televizyon programcısı ve komedyen Ellen DeGeneres’in sözlerine yer vereceğiz. Sözlerini yazmadan önce kısaca Ellen DeGeneres’i tanıyalım.

Ellen DeGeneres Kimdir?

Komedyen-oyuncu Ellen DeGeneres 1982 yılında ABD’nin en komik insanı seçilen Ellen DeGeneres 26 Ocak 1958 yılında Amerika’da doğdu. Ellen isimli dizide başrolü oynadı. 1997’de lezbiyen olduğunu açıkladıktan sonra birçok tepkiyle karşılaştı ama bu tepkilere rağmen dizinin popülaritesi arttı. Chrysler firması başta olmak üzere birçok firma diziden sponsorluğunu çekti. Fakat dizi yine de bir Emmy Ödülü almayı başardı.

Ellen DeGeneres ayrıca 25 Şubat 2007’de yapılan 79. Oscar Ödül Töreni’ni sundu. Ellen DeGeneres’in boyu 170 cm olup Hız Tuzağı filminde Sandra Bullock’un oynadığı rol önce kendisine teklif edilmiştir.Ellen Degeneres Sozleri

Amerikalı sinema oyuncusu ve komedyen, televizyon programcısı Ellen DeGeneres’in sözleri:

Üniversiteye gitmedim. Hiç birine zamanınızı ya da paranızı boşa harcadınız demiyorum ama bakın bana çok ünlüyüm.

İdolünüz Miley mi, yoksa saçları mı? Neden ondan saçları yüzünden vazgeçtiniz?

3.5/5 (2)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺