Ege’de Bir Yiğit-Fırat Yılmaz Çakıroğlu

Fırat Yılmaz Çakıroğlu’nun Ege’de Bir Yiğit Kitabını Oku, Fırat Yılmaz Çakıroğlu’nun Ege’de Bir Yiğit Kitabından Sözler, Fırat Yılmaz Çakıroğlu’nun Ege’de Bir Yiğit Kitabının Konusu, Fırat Yılmaz Çakıroğlu’nun Ege’de Bir Yiğit Kitabının Özeti, Fırat’a Mektup Var Kitabını Oku, Fırat Yılmaz Çakıroğlu’nun Ege’de Bir Yiğit Kitabı Hakkında.

Şehit Fırat Yılmaz Çakıroğlu’nun arkadaşları tarafından hazırlanan ‘Fırat’a mektup var’ başlığı ile ona yazılan mektuplar kitaplaştırıldı.

Kitap ile ilgili olarak Fırat’a Mektup Var isimli facebook sayfasında şu bilgilere yer verilmiştir.

‘’ Aylardır verdiğimiz mücadelede beklenen sona geldik dostlar. Kitabımızın kapak kalıp basımı tamamlandı. En geç haftaya çarşamba günü basılmış olacak, dağıtım sürecini de hesaba katarsak 25 Ağustos 2015 tarihinde bütün seçkin kitapçılarda yerini alacaktır. Aynı zamanda internet üzerinden satış imkanı da sağlanacaktır. Kitabımızın basımı için “Kamer Yayıncılık” la anlaştık.

Özverili çalışmalarından ötürü “Kamer Yayıncılık” ailesine çok teşekkür ederiz. Aylardır sabırla kitabın çıkmasını bekleyen ve bizlere dualarını esirgemeyen siz değerli takipçilerimize de çok teşekkür ederiz. Bu kitabı hep beraber yazdık sizlerin mektupları olmazsa bu kitap olmazdı. Bu yola çıkarken koyduğumuz hedefe ulaştık. Fırat Yılmaz Çakıroğlu artık ölümsüzdür. Dünya hayatı var olduğu sürece ve bu kitap okunduğu sürece yaşayacaktır. ‘’

Ayrıca kitabın satışından elde edilecek gelir Fırat Yılmaz Çakıroğlu’nun aziz hatırasını yaşatacak projeler için vakfedilmiştir.

Fırat Yılmaz Çakıroğlu’nun Ege’de Bir Yiğit adlı kitabından alıntılar:egede bir yigit firat yilmaz cakiroglu

Bilgi ve teknolojide çağı yakalamak isteyen, tarihinden ilham alan ve yarınlara umutla bakan bir gençlik var. Olur da görmek isterseniz onları, çıkartın şapkalarınızı, gözlüklerinizi ve ideolojilerinizi bir kenara bırakın. Taraf olun! bir kez olsun doğrudan yana taraf olun! Yalnızca bir defa eşitlikten değil de adaletten bahsedin, Fırat´ın kenarındaki kuzunun hesabını soranlardan olun! ve Unutmayın; Fırat artık Ağrı´dan başlayıp Basra´ya dökülen bir nehrin adı değil; bayraklaşmış bir mücadelenin, Akşehir´den doğup Eğe´ye dökülen bir isimdir. Üniversiteler´de kan değil, oluk oluk mürekkep akmalı.

4.21/5 (84)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.