Ed Sheeran Sözleri

Ed Sheeran’ın Hayatı, Ed Sheeran’ın Resimleri, Ed Sheeran’ın Müzik Sözleri, Ed Sheeran’ın Şarkı Sözleri, Ed Sheeran’ın Albüm Sözleri, Ed Sheeran’ın The A Team Hakkındaki Sözleri, Ed Sheeran’ın Alacakaranlık Hakkındaki Sözleri, Ed Sheeran’ın Söylediği Sözler, Ed Sheeran’ın Söylemiş Olduğu Sözler, Ed Sheeran Hakkında.

İngiliz şarkıcı Ed Sheeran’ın sözlerini yazdığımız yazımızdan önce Ed Sheeran Kimdir? Tanıyalım.

Tam adı Edward Christopher Sheeran olan İngiliz şarkıcı Ed Sheeran 17 Şubat 1991 tarihinde İngiltere’de doğdu. The Foxxhole adlı klüpte Jamie Foxx tarafından keşfedildi. YouTube aracılığıyla kendi videolarını paylaştı ve bir hayran kitlesi edindi. Ed bu şekilde ilk teklisi olan “The A Team”i çıkardı. Orta-Dünya filmlerini çeken Peter Jackson tarafından yönetilen Hobbit Üçlemesi’ndeki ikinci filmin Orijinal Müzik olarak “I See Fire” adlı besteyi canlandırdı.

İngiliz şarkıcı Ed Sheeran’ın sözleri:Ed Sheeran kimdir sozleri

Gittiğim her plak şirketi bana ‘The A Team’ şarkımın bir hit olmayacağını ve şarkımın başarılı olamayacağını söyledi. Ve kızıl ve tombul olduğum gerçeği yüzünden de onlar için iyi bir pazarlama aracı sayılmazdım. İşin olmayacağını sanmıştım ama oldu.

Onlara üç şarkı sundum ve hepsini geri çevirdiler… Alacakaranlık için şarkılar seçtim ve onları da geri çevirdiler. Şarkılarım filmlere uygun değilse bilemem.

3.5/5 (2)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺