Dylan O’Brien Sözleri

Dylan O’Brien’in Teen Wolf Sözleri, Dylan O’Brien’in Röportajları, Stiles’in Sözleri, Stiles’in Teen Wolf Sözleri, Dylan O’Brien’in Söylediği Sözler, Dylan O’Brien’in Resimleri, Dylan O’Brien’in Fotoğrafları, Dylan O’Brien’in Söylemiş Olduğu Sözler, Dylan O’Brien’in Sinema Sözleri, Dylan O’Brien’in Dizi Sözleri, Dylan O’Brien Hakkında.

Bu yazımızda Dylan O’Brien’in sözlerine yer vereceğiz. Dylan O’Brien’in sözlerine yer vermeden önce kısaca Dylan O’Brien kimdir tanıyalım.

Teen Wolf dizisindeki Stiles rolü ile tanıdığımız Amerikalı oyuncu, müzisyen ve yönetmen Dylan O’Brien’in 26 Ağustos 1991 yılında Amerika Birleşik Devletleri’nde doğdu. Dylan O’Brien, 2012 yılında Jon Kasdan yönetmenliğini yaptığı Britt Robertson ve Victoria Justice ile birlikte The First Time filminde başrol oynamıştır. The Slow Kids At Play grubunda davul çalıyordu.

Amerikalı oyuncu Dylan O’Brien’in sözleri:

Piyano ve gitar çalıyorum ama en sevdiğim müzik aletinin bateridir.Dylan OBrien kimdir

Stiles’ın aksine ben doğuştan utangacım ve cüretli bir şekilde yüzleşmesi gerektiğinde onun kadar hızlı da değilim. Ama arkadaşları ve onlara sadık oluşu kısmında birbirimize benziyoruz. Ve ikimizde onlar için her şeyi yaparız. – Teen Wolf dizisindeki Stiles rolüyle hakkında. –

3.04/5 (23)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.