Dwyane Wade Sözleri

Dwyane Wade’nin Unutulmaz Basketbol Sözleri, Dwyane Wade’nin Söylediği Sözler, Dwyane Wade’nin Kilosu, Dwyane Wade’nin Yaşı, Dwyane Wade’nin Boyu, Dwyane Wade’nin Hayatı, Dwyane Wade’nin Ülkesi, Dwyane Wade’nin Resimleri, Dwyane Wade’nin Özlü Sözleri, Dwyane Wade’nin Unutulmaz Sözleri.

Tam adı Dwyane Tyrone Wade olan NBA takımlarından Miami Heat’in formasını giyen Amerikalı profesyonel basketbol oyuncusu Dwyane Wade’nin sözlerini bu yazımızda paylaşacağız.

Dwyane Wade’nins sözlerini paylaşmadan önce kısaca Dwyane Wade kimdir tanıyalım.

Dwyane Wade’nin tam adı Dwyane Tyrone Wade, Jr.’dir. Dwyane Wade 17 Ocak 1982 tarihinde Amerika Birleşik Devletleri’nin Chicago şehrinde doğdu.

1.96 boyunda ve 100 kg ağırlığında olan basketbol oyuncusu Dwyane Wade, 2003 NBA Seçmeleri’nde beşinci sırada Heat tarafından seçilerek lige girdi. Dwyane Wade ilk yılında Yılın Birinci Çaylak Beşi’ne seçildi.

Dwyane Wade’ni kısaca tanıdıktan sonra şimdi sırada Dwyane Wade’nin sözlerini paylaşmakta.

Dwyane Wade’nin sözleri:

Kendime Not: Ona bir kez daha tarihteki yerime saygı gösterteceğim. Kevin Durant, CineSport’a verdiği röportajda Sports Illustrated dergisinin listesinde Dwyane Wade’in NBA’de oynayan en iyi 10 isimden biri olmadığını ve bu listede eski takım arkadaşı James Harden’ın olması gerektiğini söylemesi üzerine twitter hesabından paylaştığı tweet.

Dwyane Wade resimleri SozleriSavunmada ritmimi biraz daha buldum, her oyunu savunmam gerek. Hücumda her oyunda topu alamıyorum. Bu, biraz farklı geliyor bana. Bilirsiniz ritim biraz farklı bir şey.

Ben Chicago’luyum. Bulls ve Michael Jordan’ı idolleştirerek büyüdüm ve o formayı giymeyi çok istedim. Chicago’yu ziyaret ettiğim gün, bana 3 numaralı Bulls formasını verdiler. Bu gerçekten aklımı çok karıştırdı. Evime gittim, formayı giydim ve o an adeta çocukluğuma döndüm.

Bu çocuk Nash yeteneklerine sahip. Ricky Rubio için.

2/5 (1)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.