Dünya: Yeni Bir Başlangıç Replikleri

Umudunu Kaybetme Filminden Sonra Bir Kez Daha Will Smith ve Will Smith’in oğlu Jaden Smith Aynı Filmde.

Başrollerinde Will Smith ve Will Smith’in oğlu Jaden Smith’in rol aldığı Dünya: Yeni Bir Başlangıç filmi 2013 yılında vizyona girdi. Dünya: Yeni Bir Başlangıç filminin Imdb puanı 4,9’dur. Fakat yaşamda kalma aksiyon tarzı filmleri sevenlerin seveceği türden bir film bence Imdb puanına aldanmayın izleyin. Ne de olsa Will Smith ismi bir filmi izlemeye yeter de artar.

Dünya: Yeni Bir Başlangıç filminin yönetmenliğini ise M. Night Shyamalan yapmıştır.

Daha önce Umudunu Kaybetme filminde beraber oynayan baba oğul bu kez de özgün adı After Earth olan Dünya: Yeni Bir Başlangıç filminde tekrar bir arada oynadılar.

Dünya: Yeni Bir Başlangıç Filminin Oyuncuları: Will Smith, Jaden Smith, Sophie Okonedo, Zoë Kravitz, Glenn Morshower, Kristofer Hivju, Sacha Dhawan, Chris Geere, Diego Klattenhoff, David Denman, Lincoln Lewis, Jaden Martin, Sincere L. Bobb, Monika Jolly

Dünya: Yeni Bir Başlangıç Filminin Karakterleri Kim Kimi Oynuyor: Dünyaca ünlü oyuncu Will Smith’in oğlu olan Jaden Smith filmde Kitai Raige karakterini, Cypher Raige karakterini Will Smith, Faia Raige karakterini Sophie Okonedo, Senshi Raige karakterini Zoë Kravitz canlandırmaktadır.

Dünya: Yeni Bir Başlangıç Filminin Konusu: Dünya artık bildiğimiz eski dünya değildir. Dünya da yaşayanlar tarafından terk edilmiş ve insanlar artık yaşamlarını diğer gezegenlerde sürdürmeye başlamıştır. Dünyaya yaptıkları bir yolculuk sırasında uzay gemisinin arızalanması sonucu küçük Kitai ve babası Jack, Dünyadaki tuhaf yaratıklar ve korku dolu tehlikeli olaylarla başa çıkmak zorunda kalmaktadır.

Dünya: Yeni Bir Başlangıç filminden en güzel replikler:

Cypher: Kitai, vereceğin her bir karar ölüm veya yaşam anlamına gelecek. Burası 1.sınıf karantina altındaki bir gezegendir. Bu gezegende ki her şey insanları öldürmeye niyetlidir. Nerede olduğumuz biliyor musun?
Kitai: Bilmiyorum efendim.
Cypher Raige: Burası Dünya.
Kitai: Ursa ne oldu?
Cypher: Üç ihtimal var: Birincisi büyük ihtimalle kaza da öldü. İkincisi düşük ihtimalle ağır yaralı ve halen kafesinde. Üçüncüsü imkânsız, kafesinden kaçtı. Biz burada en kötü senaryoya göre davranacağız.

Kitai: Ursa mı?
Güvenlik Şefi: Iphitos’a gidiyor. Hayalet eğitimi için. Hayalet olabilirsen görürsün.

Cypher: Ya o cihazı bulup getirirsin ya da ikimizde ölürüz. Anladın mı?

dunya yeni bir baslangic replikleriGüvenlik Şefi: Hayalet olmak için eğitimin yok. İçinde korku var. Birçok adam korkudan donar. Beyin zarın bunun cevabını arar ama cevap orada yoktur.
Güvenlik: Anladın mı? Beynin bile hapı yuttuğunu biliyor.
Güvenlik Şefi: Şu an adrenalinle dolup taşıyorsun. Sen ne olduğunu anlamadan kalbin daha hızlı atmaya başlar. Nefes almak gittikçe daha da zorlaşır. Nöro biyo-elektrik sistemin sana koşmanı söyler. Ama sakinliğini koruman gerekir. Artık çok geç olmuştur. Tenine zehir bulaştı. Gözeneklerinden içeri girdi. Fenomon hormonların havaya salgılandı bile. Aklıma tek bir şey geliyor. Seni öldürecek.

3.06/5 (16)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.