Dukan Diyeti-Pierre Dukan

Pierre Dukan’ın Dukan Diyeti Tarifi, Dukan Diyeti Hakkında Yorumlar, Dukan Diyeti Kitabı, Dukan Diyeti Testi, Dukan Diyeti Nasıl Yapılmaktadır, Dukan Diyeti Seyir Evresi Nedir, Dukan Diyeti Ne Demek Nedir, Dukan Diyeti Atak Evresi Nedir, Pierre Dukan’ın Dukan Diyeti Kitabını Oku, Dr. Pierre Dukan’ın Dukan Diyeti Kitabından Sözler.

Dr. Pierre Dukan’ın Dukan Diyeti kitabından alıntılar:

20 milyon Fransız aşın kilolu ve her yıl 35 ila 40 bini bu nedenle ölüyor. Bu kimin umrunda? SİZİN! Ama ne yapacağınızı bilmiyorsunuz.

Üç milyondan fazla Fransız bu yöntemi denedi ve yayınlanmasından 10 yıl sonra bile kitap hâlâ Harry Potter’dan sonra en çok satanlar listesinin tepesinde.

Obeziteyle ilk karşılaşmam, Montparnasse’ta bir mahallede genel tıp pratiği yapan genç bir doktorken, bir yandan Garches’taki bir nöroloji servisinde belden aşağısı felçli çocuklar üzerinde uzmanlaştığım sıralara uzanır.

Bu program; daha önce her yolu denemiş olanlar, sık, çok sık zayıflayanlar ve tüm çabalarının karşılığını verecek, zaman içinde başarısızlığa uğratarak onları sınırlamayacak, onlara çabalarının meyvesini ve hakları olan diledikleri vücudu verecek bir diyet arayanlar için. İşte sunduğum çözümün onlar için de çözüm olması umuduyla bu kitabı yazdım.

Dukan Diyeti, 4 adımda zayıflamanızı sağlayacak eşsiz bir programdır. İlk iki adım istenmeyen kilolarınızdan kurtulmanızı, diğer ikisiyse ulaştığınız kiloyu yaşam boyu koruyabilmenizi sağlar.

1. Adım: Atak Protein bakımından zengin 72 yiyeceği 2-7 gün boyunca, istediğiniz kadar yiyin.dukan diyeti pierre dukan
2. Adım: Seyir
28 çeşit sebzeyi ekleyerek, protein bakımından zengin yiyecekleri yemeye devam edin.
3. Adım: Güçlendirme
Meyve, ekmek, peynir ve nişastalı yiyecekleri de programınıza ekleyin. Haftada 2 öğünde de kendinizi ödüllendirin. Verilen her kilo için 10 gün hesabıyla, bu adımın süresini kendiniz belirleyin.
4. Adım: Koruma
Aralarında ‘Protein Perşembeleri’nin de olduğu, 3 basit kuralı izleyin… Yeniden kilo alma endişesi olmadan istediğinizi yiyin.

3/5 (1)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.