Düğün Nişan Davetiye Sözleri

En Güzel, Anlamlı, Aşk, Dini, Sevgi Dolu Düğün Davetiye Yazıları, Mesajları, Sözleri.

Bir insanın en mutlu, en güzel günlerindendir düğün günü, nişan günü. Düğününüz veya nişan gününüz için hazırlanacak düğün davetinize veya nişan davetinize anlamlı, güzel söz mü bakıyorsunuz? Düğün, nişan gibi özel günler için yazılmış, en güzel anlamlı yazıları, sözleri bu yazımızda bulabilirsiniz.

Düğün Nişan Davetiyesi sözleri:

Allah (c.c)’in emri Sevgili Peygamberimiz (s.a.v)’in sünneti yerine getirmek İslam toplumunun temelini oluşturan aileyi teşekkül ettirmek için İlk adımı atmış bulunuyorlar. Bu hayırlı günde sizleri de aramızda Görmekten mutluluk duyarız.

Allah’ın emridir yaşantı böyle. Mesut olmaya sen dua eyle. Gelip düğünümüze bir şeref eyle. Gelmeyen dostlara sen selam söyle.

Duvağımızda beyaz güller, Girmesin araya eller, Allah yazmış bizi bize, Duyuruyoruz şimdi size, Mutlu geçsin günlerimiz, Sevgi dolu kalplerimiz, Ömür boyu beraberiz. Düğünümüze sizleri de bekleriz.

Beraberliğe adım attığımız bu çok özel günümüzde mutluluğumuzu bizimle paylaşmanızı diliyoruz.

Gereği düşünüldü; Birbirine karşı mutluluk suçunu ika etmiş olduklarından Medeni Kanun’un 4721 Maddesi’ne göre evlilik cezasına çarptırılmışlardır. Sizleri de aralarında görürlerse suçları ömür boyu mutluluğa dönüşecektir.

Birbirleri için çarpan iki kalpte sımsıcak bir sevgi. Kendi ayakları üzerinde durmaya karar veren iki genç insan. Yavrularının kendi kanatları ile uçmasından mutluluk duyan iki aile. Böyle bir mutluluk tablosuna dâhil olmasını istediğimiz dostlarımızı aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Yaşam boyu sürmesini dilediğimiz beraberliğimizin bu ilk gününde biz ‘’Evet’’ derken sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyacağız?

El ele tutuşurken saadet yolculuğuna, Veda ediyoruz bekârlığın sultanlığına, Eğer uğurlamak isterseniz bizi, Düğünümüze bekleriz sizi.

Yasam boyu sürmesini arzu ettiğimiz beraberliğimizin ilk gününü sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyacağız.

Elveda gençlik güzel günlere. Biz çok mutluyuz darısı sevenlere. Bir yuva kuruyoruz ilerdeki günlere. Bizi sevenler gelsin düğünümüze. Mutluluğumuzu görmeye.

Evlilik törenimizde, sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyacağız.

Yaşamımızın en mutlu gününü; Bizimle paylaşmanız dileğiyle…

Geleceğe doğru atacakları bu ilk adımı beraberce yürümek ve mutluluğu paylaşmak üzere sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyarlar.

Gördü gözlerimiz, Sevdi kalplerimiz, Hayatın baharında, Birleşti ellerimiz, Bu mutlu günümüzde. Sizleri de düğünümüze bekleriz

Dava aşkımız, davacı kalbimiz Yargıç sözlerimiz, şahit gözlerimiz. Yuva kurmak dileğimiz, Mesut olmak emelimiz. Sizleri de aramızda görmek, En büyük isteğimiz. Yeni yaşamımızın mutlu başlangıcında sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyacağız

Düğün törenimizde sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Akıp giden hayatın içinde kendimize dair yeni bir sayfa açarken, nikâh törenimizde siz dostlarımızı yanımızda görmek bize mutluluk verecektir.

Bir hayat seçtik, güneşi hiç batmayacak. Bir ömür bulduk, fikirlerimizi paylaşacak. Bir yuva kuruyoruz hiç yıkılmayacak. Kalbimiz daima birbirine bağlı kalacak. Bir yuva kuruyoruz, hiç yıkılmayacak. Düğünümüze katılırsanız, mutluluğumuz sonsuz olacak.

Denizler durulmaz dalgalanmadan, Umutlar yeşermez sevgi olmadan, Yalnızlıklar yok olmaz yuva kurmadan. Mutlu anlar yaşanmaz, dostlar olmadan.

Birlikteliğimizin sonsuza kadar sürmesi Umudu ve Dileğiyle ortak yaşantımıza adım attığımız bu günde bizimle olmanızı dileriz.

Güller sadece bizim için açtı. Doğa, bizim için uykusundan uyandı. Güneş bizi gördüğünde tekrar doğmaya başladı. Bizim hayatlarımız birlikte anlam kazandı. Sonsuz birlikteliğe adım atacağımız bu mutlu gecemizde sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

Sevdik seviyoruz Allah’tan mutluluk diliyoruz Bu mutlu günümüze Tüm dostlarımızı bekliyoruz.

Sevgi çemberi yakalanmaz dense de. Sevgililer kavuşmaz denilse bile. Biz sevdik kavuştuk birbirimize. Darısı tüm sevenlerin başına. Bizi sevenler buyursun düğünümüze.

Düşüncemiz evlenip yuva kurmak. Dileğimiz ömür boyu mesut olmak. Niyetimiz ebedi beraber kalmak arzumuz bu mutlu günümüzde. Tüm dostlarımızı aramızda görmek.

Mutluluk gele dursun Dostlara haber olsun Düğünümüz var bugün Bizi sevenler buyursun.

Sevgi denilen kervana bindik, Aşk denilen fırtınaya kapıldık. Evlilik denen yolda yürümeye karar verdik. İlk adımlarımızı atarken sizlerin de eşlik etmesini istedik.

İyi günde ve kötü günde, Varlıkta ve yoklukta, Hastalıkta ve sağlıkta, birbirimize ihtiyacımız olduğu her anda, Birbirimizden ayrılmayacağımıza söz veriyoruz. Sizleri de Düğünümüze bekliyoruz

Kuruyan topraklar yağmuru bekler, Karanlık geceler sabahı bekler, Seven söz verince bir ömür bekler, Bu iki genç sizleri düğüne bekler.dugun-nisan-davetiye-sozleri

Gördük, beğendik, gönül verdik birbirimize. Söz verdik ömür boyu beraberliğimize. İşte o an geldi, biz evleniyoruz. Hayat limanından kalkan vapura biniyoruz. Ömür boyu sürecek bu yolculuğa çıkarken, bizi uğurlamanızı istiyoruz. Biz çok mutluyuz. Yerimizi bizim gibi sevenlere bırakıyoruz.

Sevgi, saygı ve anlayışla temelini attığımız beraberliğimizi, Sonsuza dek sürdürmeye karar verdik. Nikâh törenimizde; Sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyarız.

Ömür boyu sürecek mutlu beraberliğimizin başlangıcında sizleri de aramızda görmekten onur duyacağız.

Soruyordunuz bize. Ne zaman evleneceksiniz diye. Evleniyoruz işte; Bekleriz sizleri ailece nikâhımıza.

3.55/5 (31)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺