Donald Trump Kimdir Sözleri

Emlak Kralı Donald Trump Kimdir, Donald Trump’ın Müslümanlar Hakkındaki Sözleri, Donald Trump’ın Hayatı, Donald Trump’ın Sözleri, Donald Trump’ın Başarı İle İlgili Sözleri, Donald Trump’ın Söylediği Sözler, Donald Trump’ın Gafları, Donald Trump’ın Biyografisi,  Donald Trump’ın Yaşı, Donald Trump’ın Resimleri, Donald Trump Hakkında Kısa Bilgi.

Amerikalı Emlak Kralı Donald Trump’ın sözlerine yer vermeden önce kısaca Donald Trump kimdir tanıyalım.

Tam adı Donald John Trump olan Amerikalı işadamı, siyasetçi, yönetici, girişimci ve yazar Donald Trump 14 Haziran 1946 yılında doğdu.

New York’ta dünyaya gelen Donald Trump’ın büyükannesi ile büyükbabası Baden’den Amerika Birleşik Devletleri’ne göç etmişlerdi.

Emlakçı bir babanın oğlu olan Donald Trump’ın okul hayatı pek başarılı değildir. Liseyi terk eden Donald Trump, askeri akademi de okumuş ve 1968 yılında sonra Pennsylvania’daki Wharton Institute’de işletme bilimleri eğitimi gördü.

Donald Trump 1973 yılında New York’ta 290 dairelik 18 katlı bir gökdelen inşa ettirdi.

Donald Trump 80’li yılların ortasında New York’un gelmiş geçmiş en devasa imar projesini hazırladı. Daha sonra Donald Trump hızlıca yükselmeye başladı.

Donald Trump ABD’de Cumhuriyetçi başkan adayı oldu.

Donald Trump’ın hayatından kısaca bahsettikten sonra şimdi sırada Donald Trump’ın sözlerine yer vermekte.

Amerikalı Emlak Kralı Donald Trump’ın sözleri:

Hollywood’da gerektiğinden fazla değer verilen oyunculardan bir tanesi. Meryl Streep’in Altın Küre ödül töreninde kendisini eleştirmesi üzerine söylediği söz.

Beni tanımadan dün gece Altın Küre ödül töreninde bana saldırdı. O, ağır yenilgiye uğrayan bir Hillary dalkavuğu. Meryl Streep’in Altın Küre ödül töreninde kendisini eleştirmesi üzerine söylediği söz.

Yüz kere söyledim, ben engelli bir gazeteciyle dalga geçmedim (böyle bir şey asla yapmam), sadece 16 yıl önce benim hakkımda yazdığı bir yazıyı beni kötülemek için tamamen değiştirince kendisinin ‘yağcılık’ yaptığını söyledim. Bu medyanın ne kadar sahte olduğunu bir kez daha gösterir!

Amerikalı temsilciler neler olup bittiğini çözene kadar Müslümanlar için kapılar tamamen kapatılmalı.

İyimser olun, ancak her zaman en kötü senaryoya hazırlıklı bulunun.

Karşınızdakini sınamak istiyorsanız tahrik edici bir söz söyleyin ya da davranışta bulunun. Ben bazen bir toplantıda çok şaşırtıcı bir yorum yaparak masa etrafındakilerin tepkilerini ölçerim. Yorumuma verdikleri tepkiler, benim hoşuma mı gitmeye çalıştıklarını, yoksa görüşlerini açıklama cesaretine sahip olup olmadıklarını ortaya koyar.

Kimseye güvenmeyin: Biri size zarar vermek istiyorsa onunla çatışmaya girmekten kaçınmayın. İncil’de dendiği gibi göze göz, dişe diş isteyin. Kimseye güvenmeyin. Unutmayın ki en yakın arkadaşınız bile karınızı ya da paranızı elinizden almak isteyebilir.

Başarı şanstan çok ırsi. Ancak şans daima hayatta rol oynar.

Bu onların ne kadar akıllı ve sorumluluk sahibi olduklarına bağlı. Çocuklarınıza ne kadar servet bırakmak doğrudur? sorusuna verdiği cevap.

Meksika en iyi insanlarını göndermiyor. Birçok sorunu olan insanları gönderiyorlar. Onlar da uyuşturucu getiriyor, suç getiriyorlar. Onlar ırz düşmanı. Meksikalı göçmenler hakkında.

Dünya Ticaret Merkezi yıkılırken izledim. New Jersey’de izledim. Orada binlerce insan, o bina yıkılırken keyifleniyordu. Yani bir şeyler oluyordu. Bunun ne olduğunu anlamak zorundayız.

Biliyorsunuz, orada bir madde var ki insanlar konuşmuyor bile. Esasında, İranlıları savunmak zorunda kalacağız. İsrail saldırırsa, biz neredeyiz? Pekâlâ, inanın bana bu asla olmayacak. Bunun gibi bir şeyi nasıl onaylarlar.

Kazananları kaybedenlerden ayıran tek şey, kaderin her yeni oyununa gösterdikleri tepkidir.

Muazzam bir duvar öreceğim. Kimse benden daha iyi duvar öremez, inanın bana. Ve çok ucuza yapacağım bunu. Güney sınırımıza çok büyük bir duvar öreceğim ve o duvarın parasını Meksika’ya ödeteceğim. Sözlerimi yazın bir kenara.

Tutku olmadan, hiç enerjin olmaz ve enerji olmadan, adeta hiçbir şeyin olmaz.

Hayal eden değil, gerçekleştiren olun!

Daha kötü olamayacakları bir noktaya geldiler. Ruh yok. Baltimore, Chicago ve başkaca birçok yerde neredeyse saat başı cinayet işleniyor. Güney Carolina’nın Charleston kentinde dokuz kişinin öldürüldüğü kilise saldırısının akabinde Afrika asıllı Amerikalılar hakkında konuşması.

2.89/5 (9)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺