Doğukan Manço Sözleri

Unutulmaz Şarkıcı, Türk Bestecisi Barış Manço‘nun Büyük Oğlu Şarkıcı ve DJ Doğukan Manço’nun Sözlediği Sözler.

Bu yazımızda Doğukan Manço’nun sözlerini paylaşacağız ayrıca Barış Manço’nun sözlerini de web sitemizde bulabilirsiniz.

Doğukan Manço’nun röportajlarından alıntılar, sözleri:

Babamın hiç görmediği amcası Yusuf vefat etmiş, lakabı Tosun Yusuf imiş. Bunun verdiği hüzünle Tosun Yusuf Mehmet Barış Manço koymuşlar adını. Babam ilkokula başladığı zaman da Tosun Yusuf Mehmet Barış Manço‘yu nüfus kaydından sildiriyorlar sadece Mehmet Barış Manço ismi kalıyor… Doğukan Manço Babası Barış Manço‘nun Gerçek İsmi Hakkında Söylediği Sözler.

Ben Serenay’ın arkasından iş çevirmedim. Hatta bunu onlara da hissettirdim. Serenay’ın yerine kendimi koyduğumda bende elenmek istemedim ve bende elendim. Ben bir seçim yaptım bi isim yazdım ama Hakan’la konuşmaya da devam ettim. Acun abi aramızdan ayrılacak ismi açıklarken Hakan’ın neredeyse altına edeceğini gördüm… Survivor All Star Yarışmasında Elenmesi Üzerine Söylediği Sözler.

Finale çok az kalmıştı. Rüya bitti. Rüyadan uyanma vakti. Eğer ben bu saatten sonra devam edemiyorsam demek ki bazı şeyleri yanlış yapmışım. O yanlışlıkları bu rüyada bırakıp hayatımda nereleri düzeltmek gerektiğine bakarım. Bu saatten sonra kimseyi rencide edici söylemek niyetinde değilim. Amacım bunca zaman kimseye zarar vermek değil kalıcılığımı sürdürmekti. Nasip olmadı. Bunun da bir sebebi vardı. Hislerimde yanılmışım yine kestiremedim… Survivor All Star Yarışmasında Elenmesi Üzerine Söylediği Sözler.

Barış Manço’nun oğlu olmak, ondan daha iyi bir şey yapmak çok zor.

Armut dibine düşmemiş, bende ses yok. Söylemek yerine remix ve elektronik müzik yapıyorum.Dogukan Manco Sozleri

Babam için en güzel hediye iyi bir karneydi ama biz kardeşimle kötü öğrencilerdik.

Babamın arabalara karşı ilgisi vardı, motor tutkusu yoktu. Antika ve spor arabaları çok severdi.

Geldiğimden bu yana bana ”Gönüllerin Birincisi” olduğumu söylüyorlar… Survivor All Star Yarışmasına Katılması Üzerine Söylediği Söz.

2/5 (1)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺