Doğu Türkistan İle İlgili Sloganlar Paylaşımlar

Çin Protesto Sözleri, Doğu Türkistan İle İlgili Mesajlar, Sincan Uygur Özerk Bölgesi İle İlgili Sloganlar, Çin Protesto Mesajları, Doğu Türkistan İle İlgili Sözler, Doğu Türkistan İle İlgili Hashtagler, Doğu Türkistan İle İlgili Tagler, Doğu Türkistan İle İlgili Etiketler, Doğu Türkistan İle İlgili Facebook Sözleri, Doğu Türkistan İle İlgili Facebook Paylaşımları, Doğu Türkistan İle İlgili Paylaşımlar, Doğu Türkistan İle İlgili Resimli Paylaşımlar, Doğu Türkistan İle İlgili Resimli Sözler, Doğu Türkistan İle İlgili Etiketler, Doğu Türkistan İle İlgili Twitter Etiketleri, Doğu Türkistan İle İlgili Instagram Etiketleri, Doğu Türkistan İle İlgili Instagram Resimleri.

Çin, Sincan Uygur Özerk Bölgesi’nde yani Doğu Türkistan’da oruç, namaz gibi ibadetleri yasaklayarak bölgede yaşayan halka büyük bir eziyet uyguluyor. Çin’in son yıllarda Doğu Türkistan’da yaşayan Müslümanlara getirdiği oruç yasakları getirmiştir. Doğu Türkistan halkına yaşatılan zulüm, gün geçtikçe büyüyor ve yaşamını yitirenlerin sayısı her geçen gün yükseliyor.

Sosyal medya da Çin’in Doğu Türkistan’a uyguladığı vahşet ve işkence geniş yer buldu. Doğu Türkistan’a destek için facebook, twitter, instagram gibi sosyal paylaşım sitelerinde sloganlar, resimler, etiketler, fotoğraf, hashtagler kullanılmaktadır. Sosyal medya da kullanılan etiketler, sloganlar, sözler, hashtagler:

Bir zulmü engelleyemiyorsanız en azından onu herkese duyurun. Hz. Ali

Tüm dünyaya bedelken Türk’ten olma bir nefer! Peki, niye kan gölü Kerkük, Musul, Telafer?

Katil Çin Türkistan’dan Defol.

Yaşasın Doğu Türkistan.

Kanımız aksa da zafer İslam’ın.

Doğu Türkistan Kan Ağlıyor.

Doğu Türkistan’da Katliam Var.

#FreedomForEastTurkestan

#DoğuTürkistanaÖzgürlük

#StopTerrorismInChina

#MurdererChina

#FreedomForEastTurkestan

#EastTurkestan

#EastTurkestanİsNotAlone

#Freedomdogu turkistan resimli sloganlari

#terörizm

#muslim

#musluman

#doguturkistan

#doğutürkistan

#doğutürkistankanağlıyor

#doguturkistandakatliamvar

3.27/5 (11)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺