Dixie ve Percy ile Son Sürat-Shirley Hughes

Dixie ve Percy ile Son Sürat Kitabının Yazarı Kimdir, Shirley Hughes’in Dixie ve Percy ile Son Sürat Kitabını Oku, Shirley Hughes’in Dixie ve Percy ile Son Sürat Kitabından Sözler, Shirley Hughes’in Dixie ve Percy ile Son Sürat Kitabının Konusu, Shirley Hughes’in Dixie ve Percy ile Son Sürat Kitabı Hakkında.

Çocuk kitapları yazarı Shirley Hughes’in Dixie ve Percy ile Son Sürat adlı çocuk kitabından bazı alıntılar:

İki sıkı dost, Dixie ve Percy’nin maceraları serinin ilk kitabı Dixie ve Percy ile Son Sürat ile başlıyor. Kasabada yapılacak araba yarışı duyurulduğu anda, Dixie birinciliği kazanmak zorunda olduğunun farkındadır. Ama Dixie ile Percy iki sorunla karşı karşıyadır: Birincisi, Dixie’nin arabası başlarına sürekli iş açmaktadır; ikincisiyse, Dixie’nin baş düşmanı Lou Ella’nın yepyeni spor arabası, onlara nal toplatmaktadır. Beklenmedik olaylarla, heyecan ve sürprizlerle dolu bir yarış! Acaba sonunda kazanan kim olacak?

Kitabın yazarı Shirley Hughes ellinin üzerinde esere imza atarak iki kez Kate Greenaway Medal ödülünü almıştır. Dixie ve Percy serisi yazarın, çizer olan kızı Clara Vulliamy ile birlikte hazırladığı ilk eserdir.

Haftanın her günü, yatmadan önce okunabilecek yedi bölümden oluşan Dixie ve Percy kitapları, tam küçük yaştaki okuyuculara göre!

Dixie O’Day arabasını severdi.Dixie ve Percy ile Son Surat Kitabi

Arabası yeni değildi fakat çok temiz bir araçtı.

Dixie’nin komşusu Lou Ella her yıl yeni bir araba alırdı.

Arkadaşı Percy sık sık ziyarete gelirdi.

3/5 (2)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺