Dileğim Sensin-Barbara Freethy

Barbara Freethy’nin Romanları, Barbara Freethy’nin Dileğim Sensin Romanından Sözler, Barbara Freethy’nin Dileğim Sensin Romanının Konusu.

Barbara Freethy’nin özgün adı When Wishes Collide olan Dileğim Sensin romanı Türkiye’de Novella Yayınları tarafından yayımlandı.

Novella Yayınları’ndan 2014 yılında Türkiye’de yayımlanan Dileğim Sensin romanının Türkçe çevirisini Laden İldeniz yapmıştır.

Laden İldeniz’in Türkçe çevirisini yaptığı Barbara Freethy’nin Dileğim Sensin romanı 336 sayfadır.

Bazen şans bir dileği gerçeğe, umuduysa aşka dönüştürür…

İki yabancı, farklı dilekler, kesişen hayatlar…

Adrianna ve Wyatt farklı beklentilerle gittikleri dilek çeşmesinin başında tesadüfen karşılaşan iki yabancıdır. Ortak noktaları ise hayatın daha çok acı yüzüyle karşılaşmış olmalarıdır. İkisi de sevdiklerini kaybetmiş, yaşama küsmüş ve insanlara olan güvenini yitirmiştir. Ama belki de hayat en büyük tebessümünü onları bir araya getirerek göstermiştir. Kim bilir, belki o dilekler suyun dibindeki bozuk paralardan mutluluğa evrilecektir.

Barbara Freethy karmaşık karakterler yaratabilen ender yazarlardan biri. Library Journel

Geceye Fısıldanan Dilekler ve Bir Dilek Kadar Yakın’dan sonra Barbara Freethy, umudunu yitirmeyen ve dilekleri kadar samimi insanların hikâyelerini anlatmaya devam ediyor. Booklist

Eğlenceli, heyecanlı ve romantizm dolu; birbirinden farklı karakterleriyle ilham verici bir roman. Romantic TimesDilegim Sensin Barbara Freethy

Barbara Freethy’nin Dileğim Sensin romanından alıntılar:

Aşk bir risktir. Ne olacağını kimse bilemez. Kalbini ortaya koyarsın ve kimsenin onu kırmamasını umarsın.

Mantığım bunu kabul ediyor ama duygularım darmadağın.

Henüz Oylama Yapılmadı.

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺