Diego Ribas Sözleri

Diego Ribas’ın Söylediği Sözler, Diego Ribas’ın Futbol Sözleri, Diego Ribas’ın Spor Sözleri, Diego Ribas’ın Fenerbahçe Sözleri, Diego Ribas’ın Resimleri, Diego Ribas’ın Fenerbahçe Hakkındaki Sözleri, Diego Ribas’ın Fenerbahçe Transferi Hakkındaki Sözleri.

Tam adı Diego Ribas da Cunha olan Brezilyalı futbolcu Diego Ribas’ın sözleri:

Marotta ve Del Neri, beni takımda tutmak istediklerini söylüyorlardı ancak menajerim, Juventus’un başka kulüplerle görüşmesi için kendisine izin verdiğini söyledi. Wolfsburg”u seçtim. Bugün olgunlukla birlikte, hemen gitmezdim. En azından bir sene daha kalırdım. Sabrım yoktu.

Juventus’ta iken başta her şey çok güzeldi. Peş peşe 4 maç kazandık. Roma maçında iki gol attım ancak daha sonra sonuçlar gelmedi. Muhtemelen, takım o sistemi tanımlayamadı.

Hiçbir şeyden pişman değilim. Real Madrid ve Bayern Münih’ten teklif almıştım ancak Juve’yi tercih ettim. 4 senelik bir sözleşme imzaladım ancak Juventus, kazanmak zorunda olduğunuz bir kulüp. Bu olmadı.

Fenerbahçe’ye karşı güçlü duygular besledim. Türkiye’de 24 saat futbolla yaşıyorlar. İstanbul’u seviyorum, özel bir şehir.

Gerçekten çok mutluyum. Daha önceden de gelme çabalarım olmuştu. Sonunda bu rüya gerçekleşti. Gerçekten tekrar söylüyorum burada olduğum için çok mutluyum… Fenerbahçe’ye transferi sonrası yaptığı ilk açıklama.diego ribas futbol sozleri

Kazanmak için buraya geldim… Fenerbahçe’ye transferi sonrası yaptığı ilk açıklama.

Kazanmak için oynayan biriyim ve burada bunu tekrarlayacağım… Fenerbahçe’ye transferi sonrası yaptığı ilk açıklama.

2.54/5 (13)

Sizlere Daha İyi Hizmet Vermek İçin Lütfen Oylama Yapınız.

0 1 2 3 4 5

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Yorumlarınızı Bekliyoruz. ☺

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.